Kategórie

Nové produkty

Zľavnený tovar

TYL ELASTICKÝ, ORGANZA METRÁŽ  Počet produktov v kategórii: 58

U nás môžete nájsť rôzne druhy tylu aj organzy, ktoré sa hojne používajú hlavne na výrobu spoločenských aj svadobných šiat, na výzdobu odevov a doplnkov, na svadobnú výzdobu, aj na bežné oblečenie napr. baleríny- sukne a pod. Materiály sú mäkké, ľahké, elastické, hladké aj vzorované alebo s potlačou. Tovar máme skladom a pravidelne doplňujeme podľa potreby.

Podkategórie

 • Tyl elastický metráž

  Klasický jemný elastický tyl, je mäkký, padavejší. Elastický tyl použijete na šaty, sukne, závoje, na fascinátory, klobúčiky, na výzdobu odevov a doplnkov, aj na dekoráciu a svadobnú výzdobu. Materiál má zvýhodnenú šírku 275 alebo až 300cm a je vo viacerých farbách. Tovar máme skladom.

 • Tyl trikot elastický

  Elastický tyl trikot je mäkký, padavý, lesklý, kĺzavý a má hustejšiu osnovu ako klasický tyl. Tyl trikot je veľmi príjemný na dotyk a pekne sa prispôsobuje telu. Zároveň je dostatočne pevný a preto je vhodný na prišívanie väčšieho množstva korálok- aj sklenených. Tyl trikot použijete hlavne na spoločenské šaty, ako podkladová aj vrchná látka, na jemné prekrytie odhalených častí trupu, na vyšívanie bordúry alebo korálkových a kamienkových vzorov, na husto zdobené sukne kamienkami alebo korálkami. Tento tyl je vhodný aj na Haute Couture štýl. Tovar máme skladom.   

 • Tyl elastický vzor

  Elastický čierny tyl s husto našitou lesklou aplikáciou je v šírke 140cm a je vhodný hlavne na spoločenské oblečenie. Materiál je ľahký, padavý, priesvitný a aplikácia je plastická. V tejto skupine nájdete aj elastický tyl crash- pavučinkový v metalovej striebornej farbe, ktorý je veľmi jemný, priesvitný, padavý a ľahký. Tovar máme skladom.

 • Organza látka metráž

  Elegantná jednofarebná organza má vysoký lesk, pri niektorých odtieňoch má lomené farebné odtiene a nájdete tu aj organzu s jemným leskom tvrdšiu. Organza je veľmi jemná ľahká, padavá a skĺzava sa po spodnom materiále, látka je vyrábaná v šírke 150cm. Organzová látka je vhodná na spoločenské šaty, svadobné šaty, na blúzky, na záclonky, na svadobnú výzdobu a pod. Tovar máme skladom. 

 • Organza s potlačou

  Jemná organza pevná s nalepenými flitrami, organza s jemnou zlatou potlačou, aj organza s väčším vzorom zdobeným glitrami sa nachádzajú v tejto skupine. Látku môžete použiť na spoločenské oblečenie, na šaty, šály, na závesy, záclonky, na zdobenie  a pod. Organza je vyrábaná v šírke 150cm, nekrčí sa. Tovar máme skladom.  

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 58 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 58 položiek