Kategórie

Nové produkty

Zľavnený tovar

Modistické dutinky, krinolíny, špirály Počet produktov v kategórii: 41

Modistické dutinky - krinolíny sú tvarovacie dutinkové stuhy, šikmo tkané, ktoré sa dobre tvarujú, sú flexibilné a držia si tvar. Krinolíny sú výborným pomocníkom pre tvarovanie okrajov odevov, na klobúčiky, tašky, na spoločenské a svadobné šaty, použijete ju aj na výrobu fascinátorov a vlasových ozdôb, aj na aranžovanie a pod. Vyrábajú sa vo viacerých šírkach a farbách.

Retiazkové modistické dutinky sú podobné ako krinolíny, avšak obsahujú navyše kovové vlákno. Retiazkové dutinky sú mäkké, tvárne a poddajné, môžete ich použiť na našívanie ako ozdoba, aj na výrobu bižutérie - napr. spletených náramkov, dovnútra dutinky môžete aj vkladať korálky a viete tak vytvoriť náhrdelník, náramok a pod. Modistické retiazky sú vyrábané vo viacerých šírkach a kovových farbách.

Ozdobné špirály sú vlastne zipsové špirály plastové s metalovou farbou, bez zipsovej tkaniny. Špirála sa dá tvarovať, roztvoriť, dokonca na ňu môžete navliecť aj bežec a môžete tým nazdobiť odevy, doplnky, tašky a takisto ju môžete využiť na výrobu bižutérie. Špirálu prišijete ručne, môžete ju aj aranžovať, lepiť, či použiť ako stuhu.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 41 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 41 položiek