Kategórie

Nové produkty

ARANŽÉRSKE, KREATÍVNE POTREBY Počet produktov v kategórii: 156

Tovar v tejto skupine má široký záber a pripravili sme ho pre aranžovanie, výrobu dekorácií, svadobnú výzdobu, pre výrobu darčekov a bytových doplnkov, aj pre zdobenie na šité odevné a bytové výrobky, či na tašky. Stuhy sú takisto vhodné aj na výrobu bižutérie a pod.. Nájdete tu aj náradie a pomôcky pre tvorbu, lepidlá, organzu a pavučinku rôznych veľkostí farieb a vzorov, drobné dekoračné doplnky na silikóne, aranžérske drôtiky, flitre aj korálky na aranžovanie, aj hotové drobné dekorácie a prírodné perie. Tovar máme skladom.

Podkategórie

 • STUHY

  Stuhy saténové, taftové, brokátové, zamatové, šifónové aj monofilové, s drôtikom, vianočné sú jednofarebné, vzorované, s potlačou aj s lurexom v šírkach od 3mm do 100mm sú v ponuke na kusy alebo v metráži.

 • ORGANZA, PAVUČINKA, FILC

  Organza, pavučinka, tyl a krajka v rolkách rôznej šírky je vhodná na dekorovanie a aranžovanie. Organzu použijete pri výrobe kytíc, na výzdobu. Krajka dekoračná je v súčasnosti žiadaná pri svadobnej výzdobe, pri oslavách a pod. Pavučinku a dekoračný tyl použijete takisto na kytice, aj na mašle na stoličky (ako aj organzu, či krajku), na behúň na stôl a pod. Tovar máme skladom.

 • ARANŽÉRSKE DOPLNKY...

  Široký výber dekoračných ozdôb využijete na výzdobu svadobnú, na torty, na kytice, na výzdobu stolov aj miestností, na účesy, brošne, vlasové a iné ozdoby, na darčeky, vianočné ozdoby a pod. Tovar máme skladom.

 • ARANŽÉRSKE DOPLNKY...

  Prírodné aranžérske doplnky použijete na výzdobu kytíc, na dekorácie, na svadobnú výzdobu, na výrobu dekorácií a prírodné pierka použijete na výrobu bižutérie, či zdobenie spoločenských šiat. Tovar máme skladom. 

 • ARANŽÉRSKE DRÔTIKY

  Aranžérske drôtiky sú nenahraditeľným pomocníkom pri aranžovaní, pri výrobe dekorácií, na výrobu kytíc, darčekov, na zdobenie a výrobu darčekov, na vianočné ozdoby a doplnky, na svadobnú výzdobu a pod.. V skupine nájdete hladké drôtiky, kučeravé drôtiky, floristické drôty sekané aj chlpaté drôtiky, či ozdobné kovové siete. Tovar máme skladom.

 • FLITRE, GLITRE,...

  Aranžovacie korálky využijete pri výrobe dekorácií, pri zdobení, výrobe kytíc a pod. Flitre nájdete krúžky, motýle, hviezdičky, kvietky, mesiačiky, štvorčeky, lístky a pod. a môžete ich použiť na výzdobu, výrobu dekorácií, aj pri šití, či na zdobenie pletených a háčkovaných výrobkov. Tovar máme skladom.

 • DEKORÁCIE

  V skupine dekorácie nájdete vianočné ozdoby, roľničky, zvončeky, vianočné zápichy, aj svadobné dekorácie, svadobné pierka, svadobné vankúšiky, svadobné mašličky a iné svadobné ozdoby, aj diamantový pás vo viacerých šírkach. Tovar máme skladom.

 • ARANŽÉRSKE POTREBY

  V tejto kategórii nájdete potreby a polotovary pre aranžovanie a výrobu dekorácií. Nachádzajú sa tu aranžérske náradie, polystyrénové výlisky, ozdobné špendlíky, ozdobné šnúry, točené šnúry s korálkami, polotovary pre hračky a pod. Tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 156 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 156 položiek