Kategórie

Nové produkty

ÚPLET BAVLNA - METRÁŽ Počet produktov v kategórii: 99

V tejto skupine nájdete široký výber bavlnených úpletov. Sú tu úplety tenšie aj hrubé, pevné, aj elastické, teplákoviny, počesy aj zmesové materiály a všetky spolu majú široké uplatnenie vo výrobe oblečenia. Môžete si tak vyrobiť odevy pre deti aj dospelých napr. zateplené odevy, mikiny, bundy, tepláky a teplákové súpravy, tričká, šaty, domáce, športové a nočné oblečenie a pod. Tovar máme skladom.  

Podkategórie

 • Úplet bavlna elastický...

  Stredne tenké úplety mierne elastické sú vyrábané v šírkach od 150cm do 170cm. Materiály v tejto skupine majú potlač a sú vhodné na výrobu napr. tričiek, šaty, sukne a pod. aj pre malé deti. Úplety sú vhodné na nosenie celoročne. Materiál je príjemný na dotyk. Tovar máme skladom.    

 • Úplet bavlna elastický...

  Kvalitné bavlnené elastické úplety s podielom elastanu sa vyrábajú v šírkach 140cm. Materiál je prírodný, príjemný na dotyk a vhodný je hlavne na tričká, letné šaty, sukne, capri nohavice aj pe malé deti a pod. Na materiál sa môže aj ručne maľovať s textilnými farbami, potlačiť, vyšívať, zdobiť kamienkami či korálkami. Tovar máme skladom.

 • Teplákovina bavlnená

  Kvalitné bavlnené teplákoviny hrubšie sú vyrábané ako mykané alebo s počesom na rubovej strane. Materiály sú vo výhodných šírkach 180cm (tunel alebo s pevnými okrajmi) a v našej ponuke nájdete aj vzorované, aj jednofarebné teplákoviny. Úplety sú príjemné na dotyk, ľahko sa ošetrujú a sú vhodné na športové, domáce, aj outdoorové oblečenie aj pre malé deti. Tovar máme skladom.

 • Úplet bavlna jednolíc...

  Bavlnené pevné úplety s potlačou na lícovej strane alebo jednofarebné, vyrábané sú zo 100% Bavlny. Materiály neobsahujú elastan a sú vhodné na tričká, šaty, domáce a nočné oblečenie a pod. Vyrábané sú v šírkach od 150cm, sú príjemné na dotyk. Tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 99 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 99 položiek