Kategórie

Nové produkty

Zľavnený tovar

OZDOBNÉ SPONY, ZAPÍNANIE Počet produktov v kategórii: 171

Sortiment z tejto kategórie Vám poslúži ako výborný estetický aj praktický doplnok k rôznym príležitostiam. Sú tu rôzne spony a ozdoby, ozdobné zapínanie, štrasové ozdoby, pyramídky, cvočky, aj opaskové spony z rôznych materiálov. Ozdobné spony a zapínanie môžete použiť ako zapínanie na kardigan, sveter alebo aj tuniku či kabát, na opasky, alebo ich len tak našiť, či prilepiť na odev, doplnky, kabelky, topánky a pod. Tovar máme skladom.

Podkategórie

 • Zapínanie ozdobné...

  Zapínanie kovové je vyrobené z rozličných kovov. Nájdete tu jednoduché hladké zapínanie s minimalistickým vzorom, či decentne zdobené. Na druhej strane je tu aj husto alebo jemne zdobené zapínanie so štrasovými sklenenými kamienkami, alebo s plastovými kameňmi a použijete ho aj na spoločenské oblečenie. Zapínanie použijete na odevy či tašky. Tovar máme skladom.

 • Zapínanie ozdobné,...

  V skupine nájdete sady zapínania - ozdobné čínske zapínanie s korálkami alebo len jednoduché, kožuchové zapínanie na háčik a očko s koženým pútkom, aj ozdobné väčšie kožené zapínanie s veľkými gombíkami v tvare rohu. Čínske zapínanie použijete na šaty, blúzky, tuniky, svetríky, kardigan, na dobové kostýmy aj uniformy. Kožené zapínanie s rohom použijete aj na kabáty, paletká, peleríny, na svetríky a kardigany, na tašky, vaky a pod. Tovar máme skladom.

 • Bižutérne ozdoby štrasové

  Nádherné štrasové ozdoby použijete k výzdobe spoločenských šiat a aj tie najjednoduchšie šaty nadobudnú exkluzivitu. Nájdete tu exkluzívne veľké štrasové ozdoby, aj menšie jemné ozdoby, aj malé našívacie štrasové ozdoby a spony. Použijete ich na jednoduché aj luxusné zdobenie rôzneho oblečenia, kabátikov, svetríkov, bundičiek, kardiganov, niektoré použijete aj ako veľké štrasové gombíky napr. na kožušinové vesty či štóly, na tašky, topánky a pod. Tovar máme skladom.

 • Bižutérne ozdoby kovové

  Bižutérne alebo kovové ozdoby sa dajú ľahko pripevniť na materiál, odspodu majú kovové hroty, ktorými sa prepichne zdobený materiál a z rubovej strany materiálu sa hroty zahnú. Používajú sa napr. na tašky, kabelky, oblečenie, opasky, topánky a podobne. Iné kovové ozdoby majú väčšie nôžky, ktoré cez dierku na textile prevlečiete a zatlačíte. Tieto sú vhodné na tašky, kabáty, topánky, na kožu alebo hrubšiu látku. Nájdete tu aj prišívacie kovové ozdoby a pliešky. Kovové zdobenie môžu mať aj ozdobný kameň, alebo smaltovanie, gravírovanie, alebo 3d efekt a pod. Všetky ozdobné spony použijete na zdobenie Vašich výrobkov. Tovar máme skladom. 

 • Bižutérne ozdoby plastové

  Ozdoby plastové môžete použiť na zdobenie napr. tašky, topánky, doplnky odevov, na čiapky, klobúčiky a pod. Môžete ich prišiť, prilepiť lepidlom na textil alebo tavnou pištoľou, môžete ich prevliecť cez malú dierku a oba konce zahnúť z rubu látky- záleží to od uchytenia na ozdobe. Tovar máme skladom. 

 • Bižutérne spony štrasové

  Bižutérne spony štrasové sú exkluzívne opaskové spony alebo spony na ozdobu, s prievlakmi po oboch koncoch. Štrasové spony môžete využiť ako krásny doplnok na opasok, pásik či zapínanie odevov, hlavne na slávnostnejšie udalosti, môžete ich však aj našiť ako ozdobu. Použijete ich na šaty, aj na spoločenské kabátiky, bolerká, na štóly, plesové kabátiky a použijete ich aj na zapínanie spoločenských taštičiek a kabeliek, či na manžety na rukávy. Spony štrasové majú kovový podklad a zdobené sú sklenenými brúsenými kamienkami v kovovom lôžku. Tovar máme skladom.

 • Spony opaskové kovové

  Klasické kovové opaskové spony s výrezmi sú vhodné aj na denim kolekciu, či športovo - elegantné oblečenie. Kovové opaskové spony použijete aj na moderné alebo dobové kostýmy a pod.. Tovar máme skladom.

 • Spony opaskové plastové

  Opaskové spony plastové sú odľahčené, hladké a jednoduché. Môžete ich použiť na svetríky, kabátiky, opasky na sukne aj nohavice, na rovnošaty aj pradovné kostýmky. Nájdete tu jednoduché jednofarebné spony, aj spony s dizajnom koža, alebo plastové spony s kovovým nástrekom hladké aj vzorované. Tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 171 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 171 položiek