Kategórie

Nové produkty

Zľavnený tovar

PLETACIE PRIADZE, HÁČKOVACIE PRIADZE Počet produktov v kategórii: 84

Pletacie priadze, háčkovacie priadze, pletacie ihlice, háčiky od výrobcov značky Elian, francúzsky Cheval Blanc, Ice Yarn nájdete v tejto skupine. Vlna na pletenie rôznych zložení, tvarov, klasické akrylové, volánikové, strapčekové, kožušinkové a priadze s lurexom, dúhované, detské priadze jednofarebné aj vytvárajúce vzory, chlpaté priadze aj bombuľkové, mohérové, hodvábne a bavlnené priadze, priadze z čistej merino vlny, stužkové a letné priadze, aj priadze vytvárajúce rôzne plastické vzory, aj zimné a veľmi hrubé priadze. Určite si vyberiete, všetok tovar máme skladom, pravidelne doplňovaný.

Podkategórie

 • PLETACIA PRIADZA ELIAN

  Inšpirujte sa pletacími priadzami značky Elian, ktoré sme pre Vás pripravili a môžete si vytvoriť vlastnú kolekciu oblečenia, tašiek, doplnkov a bytových doplnkov pletením aj háčkovaním. Nájdete tu klasické priadze, jednofarebné, melírované, vzorované aj efektné a strapčekové priadze, hrubé priadze melírované na nákrčníky, ktoré využijete na všetky ročné obdobia. Priadze máme skladom, dodávané a pravidelne dopĺňané priamo od výrobcu. Minimálny odber je 1 klbko.

 • PLETACIA PRIADZA NAKO

  Pletacie priadze NAKO sú novinkou. Nájdete tu hlavne rôzne efektné pletacie priadze, priadze s obsahom vlny, merino, priadze tweedové, melírované, dvojfarebné a pod.. Tieto priadze už svojou farebnosťou a nápaditosťou podporujú a inšpirujú k tvorbe. Tovar máme skladom a postupne pridávame nové druhy.

 • PLETACIA PRIADZA ICE

  Veľký výber mnohorakých efektných pletacích priadzí, ktoré využijete na Vašu tvorbu. Tieto priadze už svojou farebnosťou a  nápaditosťou podporujú a inšpirujú k tvorbe. Nájdete tu tenké letné aj ploché letné stužkové priadze, klasické priadze tenké a zároveň hrejivé mohérové alebo angorové priadze, vlny s efektami strapčeky, kopčeky, vlnky, guľky, buklé, kožušinkové vlny, aj priadze s lurexom, dúhové aj detské priadze, no a samozrejme aj obľúbené volánové priadze. Tovar máme skladom. 

 • PLETACIA PRIADZA...

  Kolekcia kvalitných pletacích priadzí francúzskej výroby má značku Cheval Blanc.
  Nájdete tu klasické akrylové priadze, vlnené a zmesové priadze, ale aj efektné priadze v módnych farbách.
  Pletacie priadze Cheval Blanc máme skladom ihneď k odberu a doplňujeme ich podľa potreby.

 • HÁČKOVACIA PRIADZA...

  Kvalitná bavlnená priadza je vhodná na háčkovanie aj pletenie. Priadza je mäkká, príjemná na dotyk a pekne sa ukladá. Má jemný lesk a je veľmi obľúbená u milovníkov háčkovania. Tovar máme skladom.

 • PLETACIE IHLICE, HÁČIKY

  Nájdete tu pletacie ihlice plastové, hliníkové, bambusové, ponožkové, okrúhle, prevesovacie, pomocné, aj háčiky na háčkovanie tenké vhodné na háčkovanie obrúskov, na krajku, aj plastové široké a mega široké háčiky, hrubé plastové háčiky na háčkovanie tričkovlny, aj dlhé háčiky na tuniské vzory. Tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 84 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 84 položiek