Kategórie

Nové produkty

Zľavnený tovar

ORGANZA, PAVUČINKA, KRAJKA Počet produktov v kategórii: 21

Organza, pavučinka, tyl a krajka v rolkách rôznej šírky je vhodná na dekorovanie a aranžovanie. Organzu použijete pri výrobe kytíc, na výzdobu. Krajka dekoračná je v súčasnosti žiadaná pri svadobnej výzdobe, pri oslavách a pod. Pavučinku a dekoračný tyl použijete takisto na kytice, aj na mašle na stoličky (ako aj organzu, či krajku), na behúň na stôl a pod. Tovar máme skladom.

Podkategórie

 • Krajka dekoračná, tyl...

  Krajka a tyl sú vhodné na dekoračné účely, materiály sú rezané, dodávané v rolkách.

 • Pavučinka organza...

  Dekoračná pavučinka - organza je jemná dekoračná netkaná textília rezaná k zdobeniu, aranžovaniu. 

 • Organza vzorovaná...

  Organza rezaná je potlačená zamatovým vzorom, alebo vzormi zdobenými glitrami. Nájdete tu organzy určené k dekorovaniu a zdobeniu v šírkach 38 až 48cm, v návinoch po 9m.

 • Organza rezaná lesklá...

  Organza rezaná s lesklým vláknom je určená na zdobenie a dekorovanie. Použijete ju na svadobnú výzdobu, aj na výzdobu pri akejkoľvek slávnosti, oslave alebo jubileu. Organzu môžete použiť aj pri výrobe kytíc, dokonca aj na vytvorenie krátkej záclonky. Tovar máme skladom na kremik.sk.

 • Organza jednofarebná...

  Organza jednofarebná je určená k dekorovaniu, zdobeniu, aranžovaniu. Nájdete ju v šírkach 37 až 38cm, rezanú alebo obšitú. Náviny sú po 9 m, zloženie je 100% Polyester. Tovar máme skladom na kremik.sk.

 • Organza jednofarebná...

  Jednofarebná organza má jemne obšité okraje a je vyrábaná v šírke 22cm. Náviny sú v dĺžke 10m. Organza je vhodná na zdobenie, výrobu mašlí, na stoličky, dekorácie a pod. Tovar máme skladom na kremik.sk.

 • Organza jednofarebná...

  Jednofarebná rezaná organza má lesklý lurexový vzhľad. Nájdete tu aj organzu s jemným vzorom, posypaným glitrami. Organza je vyrábaná v šírke 15cm a výborne sa hodí na mašle, stuhy, k dekorovaniu, na výzdobu kytíc, svadobnú výzdobu, na stoličky a pod. Tovar je skladom na kremik.sk.

 • Organza jednofarebná...

  Jemná organza jednofarebná rezaná aj obšitá je vhodná na stuhy, mašle, na uviazanie návlekov na stoličky, na kytice, darčeky, na jemnú výzdobu a pod. Tovar máme skladom na kremik.sk.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 21 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 21 položiek