Kategórie

Nové produkty

Zľavnený tovar

TOVAR V ZĽAVE Počet produktov v kategórii: 140

Podkategórie

 • KABÁTOVINY, PREŠIV...
 • RIFLOVINA, KORD,...

  V tejto skupine nájdete výpredaj tkanín, ktoré sú vhodné na nohavice, sukne, dlhé sukne, bundy, šortky a to na celoročné obdobie. Prírodné aj umelé tkaniny menčester, prací kord, riflovina, plátno bavlnené hrubšie aj tenšie, plátno polyesterové. Do výpredaja sme zaradili látky, ktoré sme už prestali doplňovať a máme ich skladom posledné metre.

 • KOSTÝMOVKY, GABARDÉN...

  Výpredaj kostýmoviek pevných aj elastických, jednofarebných aj károvaných, či pásikovaných. Nájdete tu kostýmovky na všetky ročné obdobia. Nachádzajú sa tu kostýmovky a gabardény, ktoré sa už prestali vyrábať. Tovar máme skladom.

 • ÚPLETY VÝPREDAJ
 • ŠATOVKY VÝPREDAJ
 • PLÁTNO VÝPREDAJ

  Plátno je tenšia látka tkaná s mriežkovou štruktúrou. Tkanina je pevná, aj keď je tenšia a využijete ju hlavne na letné obdobie, aj teplú jar. V ponuke nájdete plátno pevné aj elastické, polyesterové aj viskózové, jednofarebné aj vzorované. V tejto skupine sme zaradili látky, ktoré už máme posledné metre a už ich nebudeme ďalej doplňovať. Tovar máme skladom do vypredania zásob.

 • PLÁTNO, KREP, POPLÍN -...

  Tenšie plátno pevné je vhodné na letné šaty, tielka, blúzky, tuniky, sukne a pod. a použijete ho aj na výrobu bytového textilu a dekorácií. Plátno nájdete jednofarebné aj vzorované, s potlačou kvety aj káro, aj vyšívané vzory. Vyrábaný je v šírkach od 130cm. Jemný tenší krep je hlavne károvaný a použijete ho na blúzky, košele, tuniky, aj na výrobu bytového textilu a dekorácií. Krepové látky využijete celoročne. Poplín je tenké plátno bavlnené, viskózové alebo zmesové. Poplín je výborný na blúzky, košele a tuniky, na bytový textil a dekorácie. Poplín, plátno aj krep s obľubou využívajú hlavne milovníci prírodných materiálov.Tovar máme skladom.

 • PLETACIE, HÁČKOVACIE...

  V tejto skupine nájdete posledné kusy pletacích a háčkovacích priadzí za minimálne ceny. Tieto priadze už nebudeme viacej dopĺňať. Viaceré vlny na pletenie z tejto skupiny prestali výrobcovia vyrábať, avšak kvalita je stále dobrá. Tovar máme skladom do vypredania zásob.

 • BYTOVÝ TEXTIL - VÝPREDAJ
 • SAMOLEPKY NA STENU, SKLO

  Samolepiace fólie na výzdobu steny, nábytku, na sklo, dlaždice a pod. Tovar máme skladom. 

  Dekoračné nalepovacie obrázky z papiera môžeme nalepiť na stenu v miestnosti. Aplikácia sa dá z hladkých povrchov odlepiť a použiť niekde inde, avšak pozor, nakoľko z niektorých povrchov sa nedá stiahnuť (môže poškodiť maľbu, odlúpi sa aj s omietkou). Veľkosť obrázku po nalepení - záleží na tom, ako sa obrázok poskladá, rozmery uvedené pri jednotlivých motívoch sú len orientačné

  Spôsob použitia: stiahnuť z papiera a nalepiť na vybranú plochu postupne, po častiach.

  Dekoračné nalepovacie obrázky z plastu môžeme nalepiť na okno, kachličky, sklenené predmety, zrkadlá a podobne.  Obrázky sú tlačené na fóliu s vysokou priľnavosťou k akémukoľvek hladkému povrchu, neobsahuje lepidlo. Obrázok sa dá ľahko odstrániť.

  Doporučujeme:
  pred použitím dekorovaný predmet zbaviť prachu, sklo vyleštiť a na takto čistý povrch nalepiť obrázok, pritlačiť.

  Spôsob použitia: stiahnuť z papiera a nalepiť na vybranú plochu postupne, po častiach
  Veľkosť obrázku po nalepení: záleží na tom, ako sa obrázok poskladá, rozmery uvedené pri jednotlivých motívoch sú len orientačné

 • KOŽENÁ GALANTÉRIA
 • ŠÁLY, ŠATKY VÝPREDAJ

  Šály a šatky v tejto skupine sme zaradili tie, ktoré už predávame posledné kusy a nebudeme ich ďalej doplňovať. Zaradené sú tu aj šály a šatky v 2. akosti. Tovar máme skladom do vypredania zásob.

 • BIŽUTÉRIA VÝPREDAJ

  V tejto skupine sme zaradili tovary z časti bižutéria, ktoré už dopredávame posledné kusy a nebudeme ich ďalej doplňovať. Tovary sú plnohodnotné. Tovar máme skladom do vypredania zásob.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 140 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 140 položiek