Kategórie

Nové produkty

KORÁLKY PERLEŤOVÉ, PRÍRODNÉ Počet produktov v kategórii: 28

Korálky z prírodnej perlete riečnej sú v tvaroch krúžky, peniažky, kvietky, oválky, valčeky, perličky a pod. Nájdete tu mnohé farby, tvary, veľkosti. Tieto korálky použijete na výrobu bižutérie, aj na výzdobu oblečenia a pod. Korálky z prírodných minerálov použijete na výrobu luxusnej bižutérie. Všetky prírodné korálky využijete na výrobu náhrdelníkov, náramkov, na náušnice, brošne, ozdoby a pod. Tovar máme skladom.

Podkategórie

 • Korálky perleťové...

  Korálky v rôznych tvaroch sú vyrobené z prírodnej perlete, sú prírodne sfarbené, alebo aj  prifarbované. Perleťky nájdete v tvaroch ováliky, placky oválne aj kruhové, perličky oválne, nepravidelné placky a pod. Z týchto perleťových korálikov môžete vyrábať luxusné náhrdelníky, náramky, náušnice, prstene, brošne a pod. Tovar máme skladom.

 • Korálky perleťové...

  Tenké korálky z prírodnej riečnej perlete v tvaroch peniažteka alebo kvietka. Perleťové peniažteky aj kvietky majú po jednej dierke, ktorá slúži na prišitie alebo navlečenie. Tieto korálky môžete použiť ako na výzdobu oblečenia, tak aj na výrobu bižutérie. Tieto peniažteky sa používajú aj na výzdobu kostýmov pre brušné tance a pod. Tovar máme skladom. 

 • Korálky korálové

  Jemné korálky z prírodného korálu majú nepravidelné tvary. Farby korálok sú prirodzené, prírodné tónované korálové červené. Prievlak je malý cca 1,5mm. Použitím korálok z korálov si vytvoríte bižutériu s pocitom tepla z južných morí. Vo Feng šuej sa korály používajú aj na upokojenie emócií a môžete sa ním ochraňovať pred stresom. Tovar máme skladom.

 • Korálky lávové

  Korálky lávové majú prievlak cca 1,2mm. Guličky môžu mať priemer s malými odchýľkami, nakoľko sa jedná o prírodný materiál. Môže sa líšiť aj štruktúra jednotlivých korálok. Lávové korálky sa výborne hodia na ketlovanie, jednoducho ich navlečiete na ketlovaciu ihlu alebo nit. Tovar máme skladom.

 • Korálky z minerálov

  Korálky z prírodných minerálov sú vhodné na výrobu luxusnejšej bižutérie. Môžete ich použiť na sólo kusy, alebo doplňovať kovovými alebo sklenenými korálkami. Použijete ich na výrobu náramkov, náhrdelníkov, na náušnice, brošne aj ozdoby. Prírodné materiály majú svoje energetické vyžarovanie a používajú sa aj na posilnenie energetického poľa človeka, dajú sa aj naladiť na konkrétnu potrebu. Tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 28 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 28 položiek