Kategórie

Nové produkty

Pletacie priadze Ice prírodné Počet produktov v kategórii: 9

Pletacie priadze bavlnené, viskózové, hodvábne, aj zmes prírodných vlákien nájdete v skupine prírodné priadze. Priadze sú jemné a príjemné na dotyk, skôr tenšie, preto výdatné. Prírodné pletacie priadze sú vhodné na pletenie aj háčkovanie pre milovníkov prírodných materiálov, aj pre deti. Tovar máme skladom.

Podkategórie

 • Pletacia priadza Ice...

  Kvalitná pletacia priadza je zmesou prírodného materiálu a akrylu, dvojfarebná, s jemným buklé efektom na kontrastne farebnom vlákne. Priadza je príjemná na dotyk a je vhodná na pletené aj háčkované výrobky, ktoré môžete nosiť celoročne. Priadza je z viacerých vlákien, spolu skrútených, má mierny lesk. Zloženie je 50% Akryl, 50% Bavlna, doporučované ihlice č. 3 - 4. Hmotnosť klbka je 100g/300m. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Ice...

  Kvalitná pletacia priadza je zmesou prírodného materiálu a akrylu,  s jemne mačkaným efektom. Priadza je príjemná na dotyk, mäkká, hladká a je vhodná na pletené aj háčkované výrobky, ktoré môžete nosiť celoročne. Priadza je z viacerých vlákien, spolu skrútených a má mierny lesk. Zloženie je 50% Akryl, 50% Viskóza, doporučené ihlice č. 3,5- 4. Hmotnosť klbka je 50g/110m. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Ice...

  Kvalitná pletacia priadza je zmesou prírodných materiálov s efektom Tweed. Priadza je príjemná na dotyk je vhodná na pletené aj háčkované výrobky, ktoré môžete nosiť celoročne. Priadza je z viacerých vlákien, spolu skrútených a okrem tweedového efektu má ešte aj mierne krepovaný vzhľad a mierny hodvábny lesk zároveň. Zloženie je 30% Vlna, 30% Hodváb, 40% Viskóza, doporučené ihlice č. 4. Hmotnosť klbka je 50g/100m. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Ice Silk

  Veľmi jemná tenučká pletacia priadza, zmes prírodných vlákien je jemnučko chĺpkatá, mierne klzká, krútená, mäkučká a príjemná na dotyk, ľahká. Hmotnosť klbka je 25g/190m, zloženie je 50% Hodváb, 10% Kid Mohér, 40% Merino superjemná. Doporučené ihlice č. 3. Tovar máme skladom. 

 • Pletacia priadza Ice...

  Kvalitná pletacia priadza je zmesou prírodnej bavlny a akrylu. Priadza Baby Cotton print je krútená a striedavo po jednej časti povrchu nite má melírovanú potlač vo viacerých farbách, pričom časť nite zostáva v pôvodnej farbe. Priadza je príjemná na dotyk a je vhodná na pletené aj háčkované výrobky, ktoré môžete nosiť celoročne. Priadza je z viacerých vlákien, spolu skrútených, má mierny lesk. Zloženie je 50% Akryl, 50% Bavlna, doporučované ihlice č. 3 - 4. Hmotnosť klbka je 100g/200m. Tovar máme skladom.

Zobrazených 1 - 9 z 9 položiek
Zobrazených 1 - 9 z 9 položiek