Kategórie

Nové produkty

 • Solárny  panel 12V  60Wp
  Solárny panel 12V 60Wp

  Solárny panel polykryštálický  panel 60wp na nabíjanie 12V batérií ,...

  62,148 €

PASPULE, VÝPUSTKY, LAMPASY Počet produktov v kategórii: 35

Výpustky majú šírku dutinky 3-5mm. Výpustku - paspulku môžete použiť na lemovanie, alebo medzi spoje jednotlivých dielov oblečenia a doplnkov, aj na tašky, vankúše a pod. Vyrába sa v celkovej šírke 8- 15mm a predávame ju na bežné metre. Nájdete tu výpustky saténové v širokej farebnici, brokátové zlaté aj strieborné, koženkové, aj dvojfarebné viskózové paspulky. Tovar máme skladom.

Podkategórie

 • Paspule, výpustky...

  Výpustka šitá má šírku dutinky 3-4mm. Výpustku môžete použiť na lemovanie, alebo medzi spoje jednotlivých dielov oblečenia a doplnkov, aj na tašky, vankúše a pod. Vyrába sa v celkovej šírke 8-15mm a predávame ju na bežné metre. V tejto skupine nájdete viskózové, brokátové aj koženkové výpustky. Tovar máme skladom.

 • Výpustky saténové šité

  Saténová výpustka šitá má šírku dutinky 3mm. Výpustku môžete použiť na lemovanie, alebo medzi spoje jednotlivých dielov oblečenia a doplnkov, aj na tašky, vankúše a pod. Vyrába sa v celkovej šírke 15mm a predávame ju na bežné metre. Zloženie má 100% Polyester. Tovar máme skladom.

 • Výpustky saténové...

  Saténová výpustka má šírku dutinky 3mm a dutinka je oddelená pravidelným laserovým šitím. Výpustku môžete použiť na lemovanie, alebo medzi spoje jednotlivých dielov oblečenia a doplnkov, aj na tašky, vankúše a pod. Vyrába sa v celkovej šírke 12mm a predávame ju na bežné metre. Zloženie má 100% Polyester. Tovar máme skladom.  

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 35 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 35 položiek