Kategórie

Nové produkty

PASPULE, VÝPUSTKY, LAMPASY Počet produktov v kategórii: 35

Výpustky majú šírku dutinky 3-5mm. Výpustku - paspulku môžete použiť na lemovanie, alebo medzi spoje jednotlivých dielov oblečenia a doplnkov, aj na tašky, vankúše a pod. Vyrába sa v celkovej šírke 8- 15mm a predávame ju na bežné metre. Nájdete tu výpustky saténové v širokej farebnici, brokátové zlaté aj strieborné, koženkové, aj dvojfarebné viskózové paspulky. Tovar máme skladom.

Podkategórie

  • Paspule, výpustky...

    Výpustka šitá má šírku dutinky 3-4mm. Výpustku môžete použiť na lemovanie, alebo medzi spoje jednotlivých dielov oblečenia a doplnkov, aj na tašky, vankúše a pod. Vyrába sa v celkovej šírke 8-15mm a predávame ju na bežné metre. V tejto skupine nájdete viskózové, brokátové aj koženkové výpustky. Tovar máme skladom.

  • Výpustky saténové šité

    Saténová výpustka šitá má šírku dutinky 3mm. Výpustku môžete použiť na lemovanie, alebo medzi spoje jednotlivých dielov oblečenia a doplnkov, aj na tašky, vankúše a pod. Vyrába sa v celkovej šírke 15mm a predávame ju na bežné metre. Zloženie má 100% Polyester. Tovar máme skladom.

  • Výpustky saténové...

    Saténová výpustka má šírku dutinky 3mm a dutinka je oddelená pravidelným laserovým šitím. Výpustku môžete použiť na lemovanie, alebo medzi spoje jednotlivých dielov oblečenia a doplnkov, aj na tašky, vankúše a pod. Vyrába sa v celkovej šírke 12mm a predávame ju na bežné metre. Zloženie má 100% Polyester. Tovar máme skladom.  

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 35 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 35 položiek