Kategórie

Nové produkty

Zľavnený tovar

Nábytkové látky mikroplyš Počet produktov v kategórii: 15

Nábytkové látky mikroplyš sú látky s jemnou plyšovou štruktúrou. Nájdete tu hladké aj jemne vrstvené poťahové látky. Mikroplyš poťahový je vhodný na interiérový nábytok na sedačku, kreslo, na postele, stoličky, na pohovku, aj sedáky. Nábytkové látky mikroplyš majú širšiu farebnosť. Tovar objednávame s dodacou dobou 3 - 7dní.

Podkategórie

  • Nábytkové látky...

    Nábytková poťahová látka mikroplyš je s jemnou potlačou, imitujúcou srsť. Poťahová látka Pony je vhodná na čalúnenie sedačky, nábytku v interiéri. Vyrábaná je v šírke= 140cm, zloženie je 98% Polyester, 2% Bavlna, hmotnosť je 280g/m. Nábytková látka Pony má vysokú oderuvzdornosť - martindale = 100 000. Tovar objednávame s dodacou dobou 3-7 dní.

  • Nábytkové látky Werona

    Nábytkové látky mikroplyš Werona je s jemnou malou štruktúrou a s vysokou oderuvzdornosťou. Šírka je 145cm, zloženie je 92% Polyester, 8% Nylon, hmotnosť je 280g/m. Nábytková látka Werona je vhodná na čalúnenie nábytku, sedačiek, postelí, stoličiek, kresiel a pod. Tovar objednávame na Vašu konkrétnu objednávku, dodacia doba je 3-7 dní.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 15 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 15 položiek