Kategórie

Zľavnený tovar

ŠIKMÝ PRÚŽOK SATÉN, BAVLNA Počet produktov v kategórii: 36

Šikmý prúžok je výborný pomocník na začistenie okrajov textílií. Použijete ho na záclony, závesy, bytový a kuchynský textil, na oblečenie, spoločenské aj svadobné šaty, aj doplnky a pod. V tejto skupine nájdete široký výber farieb šikmých prúžkov saténových v šírkach od 15 do 30mm. Vyberiete si aj bavlnené šikmé prúžky jednofarebné, aj vzorované. Tovar máme skladom a doplňujeme ho podľa potreby.

Podkategórie

 • Šikmý prúžok bavlna

  Šikmý prúžok bavlnený v metráži je zažehlený. Prúžok je vhodný na začisťovanie odevov, aj bytových doplnkov, závesov, hračiek, obrúsy a pod. Vyrábaný je v šírke od 14mm, zloženie je 100% Bavlna. V ponuke nájdete jednofarebnú aj vzorovanú lemovku. Cena je uvedená za 1m, tovar máme skladom.

 • Šikmý prúžok saténový...

  Saténový šikmý prúžok zažehlený s lurexovým vláknom je vhodný na začisťovanie oblečenia, doplnkov, bytových doplnkov, obrúskov, závesov, tašiek a pod. Vyrábaný je v šírke 15mm, zloženie je 80% Polyester, 20% Kovové vlákno. Cena je uvedená za 1m, tovar máme skladom.

 • Šikmý prúžok saténový...

  Saténový šikmý prúžok zažehlený je vhodný na začisťovanie oblečenia, doplnkov, bytových doplnkov, obrúskov, závesov, tašiek a pod. Vyrábaný je v šírke 15mm, zloženie: 100% Polyester. Cena je uvedená za 1m, tovar máme skladom. 

 • Šikmý prúžok saténový...

  Zažehlený šikmý prúžok saténový v metráži je vhodný na začisťovanie odevov, aj bytových doplnkov, závesov, hračiek, na deky, obrúsy, záclony a pod. Vyrábaný je v šírke 18mm, zloženie: 100% Polyester. Cena je uvedená za 1m, tovar máme skladom.

 • Šikmý prúžok saténový...

  Zažehlený šikmý prúžok saténový v metráži je vhodný na začisťovanie odevov, aj bytových doplnkov, závesov, hračiek, na deky, záclony, obrúsky a pod. Vyrábaný je v šírke 20mm, zloženie: 100% Polyester. Cena je uvedená za 1m, tovar máme skladom.

 • Šikmý prúžok saténový...

  Zažehlený šikmý prúžok saténový v metráži je vhodný na začisťovanie odevov, aj bytových doplnkov, závesov, hračiek, na deky a pod. Vyrábaný je v šírke 25mm, zloženie: 100% Polyester. Cena je uvedená za 1m, tovar máme skladom.

 • Šikmý prúžok saténový...

  Zažehlený šikmý prúžok saténový v metráži je vhodný na začisťovanie odevov, aj bytových doplnkov, závesov, hračiek, na deky a pod. Vyrábaný je v šírke 30mm, zloženie = 100% Polyester. Cena je uvedená za 1m, tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 36 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 36 položiek