Kategórie

Zľavnený tovar

BAVLNENÝ TEXTIL- METRÁŽ Počet produktov v kategórii: 136

Bavlnené textílie s potlačou aj jednofarebné sú určené pre dospelých aj deti. Tieto materiály môžete použiť na výrobu postelnej bielizne, poťahy na postele, závesy, obrúsy, kuchynskú bielizeň, domáce oblečenie, pyžamy, patchwork a pod. Nájdete tu aj dekoračné tkaniny bavlnené s podielom polyesteru. Dekoračky sú hrubšie, pevnejšie a použijete ich na závesy, obrúsy, poťahy na záhradný nábytok a hojdačky, vankúše a pod. Vianočná metráž je vhodná na výrobu vianočnej dekorácie a predmetov. Tovar máme skladom.

Podkategórie

  • Bavlnené látky - metráž

    Bavlnená metráž je vhodná na výrobu posteľnej bielizne, poťahov, závesov, patchwork, obrúsky, kuchynskej bielizne a pod. Plátno bavlnené je potlačené rôznymi vzormi a môžete si ich aj vzájomne kombinovať na patchworkové poťahy, vatelín nájdete u nás v časti Textilná galantéria. Tovar máme skladom.

  • Bavlnené látky detské-...

    Kvalitné bavlnené plátno s potlačou detských motívov môžete použiť na výrobu posteľného oblečenia, mantinelov, poťahov na postieľky a postele, závesov a pod. Tovar máme skladom.

  • Vianočné bavlnené...

    Kvalitná bavlnená tkanina s potlačou je vhodná na vianočnú výzdobu, ako napr. vianočné návliečky, obrúsy, obrúsky, vankúšiky, na vianočnú dekoráciu a podobne. Materiál je 100% bavlna, hrúbkou ako obliečkoviny. Tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 136 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 136 položiek