Kategórie

MUŠELÍN, UMELÝ HODVÁB - METRÁŽ Počet produktov v kategórii: 52

Ľahké mušelínové šatovky si môžete vybrať pevné alebo elastické, s potlačou alebo jednofarebné. Umelé hodváby sú pevné s potlačou s jemnými, či abstraktnými, aj kvetovými vzormi, či s veľkou bordúrou. Využitie týchto materiálov je široké a hlavne na vychádzkové oblečenie alebo malé spoločenské. Výrobky môžete nosiť celoročne, najlepšie však v lete. Materiály sa nekrčia, sú príjemné, padavé, ľahké, nepriehľadné a ľahko sa ošetrujú. Tovar máme skladom.

Podkategórie

  • Mušelín pevný s...

    Ľahká mušelínová šatovka s potlačou je padavá a pevná. Dodáva sa v šírkach 150cm a je z polyesteru. Mušelín je nepriehľadný, výborne sa hodí na výrobu šiat, blúzok, na tuniky, sukne a pod. Materiál je príjemný na dotyk, nekrčí sa a ľahko sa ošetruje. Tovar máme skladom.

  • Mušelín elastický...

    Elegantné mušelíny v tejto skupine sú elastické s potlačou, aj jednofarebné. Materiály sú nepriehľadné a vďaka podielu elastanu zabezpečujú komfort oblečenia. Materiály sú málo krčivé, príjemné na dotyk, ľahké a padavé, vhodné aj na letné dni. Mušelíny sú výborné na výrobu šiat, blúzok, tuník, sukní a pod. Tovar máme skladom.  

  • Umelý hodváb pevný potlač

    Ľahká letná šatovka s potlačou v širokej škále farieb. Materiály sú vyrábané v šírkach 150cm, sú polyesterové, preto sa nekrčia a ľahko sa ošetrujú. Po opratí nie je nutné žehlenie. Umelý hodváb je vhodný na nosenie celoročne a využijete ho na menšie slávnostné oblečenie, ako aj na vychádzkové, či biznis oblečenie. Materiál je príjemný na dotyk, padavý, výborný na šaty, blúzky, tuniky a pod. Tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 52 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 52 položiek