Kategórie

Zľavnený tovar

SATÉN ELASTICKÝ, PEVNÝ, UNI, VZOR Počet produktov v kategórii: 108

Široký výber saténov rôznych druhov, hrúbok, farieb, vzorov, aj prešívané hrubé satény nájdete v tejto skupine. Vyberte si zo širokej ponuky: satény elastické, satény pevné, satény hrubé, satény prešívané- prešivy, satény vzorované, satény s potlačou jemnou aj veľkou, satény s bordúrou. Vyrábajú sa v šírkach 140 až 160cm, môžu to byť pevné aj elastické látky, väčšinou polyesterové. Použiť ich môžete na spoločenské oblečenie, na bežné aj vychádzkové oblečenie, na závesy aj iný bytový textil a doplnky, na svadobnú výzdobu, na výrobu darčekov, ako luxusnejšiu podšívku, do vnútra tašky a pod. Satény sú ľahké padavé a málo krčivé jemné tenšie, mikrosatén, aj hrubšie jednofarebné alebo s potlačou. Tovar máme skladom.

Podkategórie

 • Satén elastický Bonita...

  Kvalitný elastický stredne tenký satén jednofarebný je vhodný na spoločenské oblečenie, na blúzky, šaty, sukne, spodné šaty, spodnice, na podšívky do kabátov, na bundy, kožúšky, na závesy a iný bytový textil, svadobnú výzdobu a pod. Satén je vyrábaný v šírke 140 až 150cm, je polyesterový, s malým podielom elastanu a máme v ponuke širokú škálu farieb. Satén sa len málo krčí. Tovar máme skladom.

 • Satén elastický King...

  Kvalitný elastický stredne tenký satén jednofarebný je vhodný na spoločenské oblečenie, na blúzky, šaty, sukne, spodné šaty, spodnice, na podšívky do kabátov, na bundy, kožúšky, na závesy a iný bytový textil, svadobnú výzdobu a pod. Satén je vyrábaný v šírke 150cm, je polyesterový, s malým podielom elastanu a máme v ponuke širokú škálu farieb. Satén sa len málo krčí. Tovar máme skladom.

 • Satén elastický hrubší

  Satén hrubší elastický je vyrobený z polyesteru, alebo zo zmesi prírodnej viskózy či bavlny a polyesteru. Vyrábaný je v šírkach od 140cm do 155cm. Nájdete tu hrubšie saténové látky s potlačou, jednofarebné vzorované alebo krešované, jednofarebné hladké lesklé. Hrubšie satény použijete na kostýmky, kabátiky, nohavice, sukne, šaty, púzdrové šaty, dlhé sukne a pod. Tovar máme skladom.  

 • Satén elastický s...

  Elastické satény s potlačou sú tenké aj stredne tenšie, jemné aj v klasickej hrúbke. Nájdete tu saténové látky, ktoré majú potlač jemnú decentnú, geometrickú aj futuristickú, abstraktnú aj detailne vypracovanú, drobnú aj väčšiu, aj vintage a romantickú, bordúrovú veľkoplošnú aj minimalistickú - pre každý štýl. Satény použijete na bežné nosenie aj na spoločenské udalosti, svadby a ples. Vyrobíte z nich šaty krátke aj dlhé, rovné aj riasené či husto zberkané, sukne krátke aj dlhé, blúzky, topy, tuniky, košele a pod. Tovar máme skladom.

 • Satén pevný jemný...

  Jemné ľahké satény pevné s potlačou a pevné jednofarebné satény nájdete v tejto skupine. Pevný satén jemný môžete použiť na ľahké blúzky, letné šaty, sukne, pareo a pod. Pevný jednofarebný satén je hrubší a je vhodný aj na kostýmky, na sukne, nohavice, šaty a pod. Tovar máme skladom. 

 • Micro satén

  Mikro satén je jemná, tenká, padavá saténová tkanina len s miernym leskom, aj matná. Microsatén je na dotyk veľmi príjemný ako hodváb ľahký. V ponuke máme pevné aj elastické mikro satény. Tkaninu použijete na výrobu spoločenských šiat, na letné šaty, sukne, blúzky, topy, tuniky, pareo a pod. Tovar máme skladom.

 • Svadobný satén pevný

  Pevný svadobný satén je hrubší a tvrdší, jemne saténovo lesklý. Satén sa dá pekne tvarovať a výborne sa hodí aj na skladané dlhé alebo krátke sukne, spoločenské sukne či šaty, svadobné sukne a šaty. Zloženie je 100% Polyester a vyrábaný je v šírke 150cm. Tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 108 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 108 položiek