Kategórie

KRAJKA, KRAJKOVÝ ÚPLET Počet produktov v kategórii: 108

Z uvedených materiálov je možné vyrábať malé aj veľké spoločenské oblečenie, aj exkluzívne oblečenie na bežné nosenie. Krajkami môžete zdobiť Vaše výrobky, aj používať ich ako hlavný materiál. V súčasnosti je krajka veľmi žiadaný a obľúbený materiál. Krajky aj krajkové úplety máme skladom a pravidelne ich dopĺňujeme podľa potreby. 

Podkategórie

 • Krajka vzdušná metráž

  Hrubšia pevná krajka vzdušná má výrazné veľké vzory a je výnimočná v tom, že ju môžete použiť v celku, alebo ju strihať na jednotlivé vzory a prišiť ako krajkovú aplikáciu. Šírka materiálu je 140cm má polyesterové zloženie, preto sa nekrčí, ľahko sa udržiava. Krajka je vhodná na spoločenské oblečenie, aj na výzdobu bežného oblečenia, kabátov, na výrobu šperkov a podobne. Materiál máme skladom.

 • Krajka vyšívaná na tyle

  Vyšívaná krajka na tyle je s ozdobnými okrajmi. Nájdete tu krajku vyšívanú jednofarebnú, s kontrastnou výšivkou, lesklou výšivkou, s flitrami, aj luxusnú krajku vyšívanú korálkami. Vyrábaná je v šírkach od 110 do 150cm. Exkluzívny materiál je vhodný hlavne na spoločenské oblečenie, je ľahký, padavý, menej priesvitný, alebo viacej priehľadný. Pod tieto krajky je potrebný aj podkladový materiál. Vyšívané krajky sú mierne elastické. Tovar máme skladom.

 • Krajka vyšívaná

  Pevná alebo elastická ľahká krajka je husto vyšívaná menším alebo väčším pravidelným vzorom (väčšinou kvetovaným) a oba okraje má oblúčikovo vyšívané. Krajka je široká od 110 do 130cm, je priesvitná a môže sa dopĺňať aj kontrastnou podkladovou látkou. Vyšívanú krajku použijete na spoločenské oblečenie, aj na bežné nosenie. Materiál máme skladom.

 • Krajka elastická metráž

  Romantická tenšia jemná elastická krajka s drobným aj väčším vzorom je v rôznych šírkach, vzoroch a farbách. Materiál je príjemný na dotyk, jemne sa krčí. Krajky elastické sú vyrábané z nylonu, polyesteru, viskózy alebo polyamidu. Krajky strečové majú rovné okraje a použijete ich na tričká, blúzky, šaty, na spoločenské šaty a pod. Materiály máme skladom.

 • Krajka pevná metráž

  Pevná krajka je ľahká krajka s rôznymi motívmi. Nájdete tu tenšie krajky s väčšími kvetmi a metalovou niťou, alebo s menšími kvetmi bez lesklých častí. Krajka je priesvitná a pekne pod ňou vynikne aj podkladový materiál. Môžete si vybrať z rôznych farieb a vzorov. Pevné krajky sú vyrábané v šírkach 130 až 155cm. Tovar máme skladom.

 • Úplet krajkový elastický

  Elegantné krajkové úplety sú dvojzložkové, nedeliteľné, tón v tóne, aj kontrastné. Spodná vrstva je tenký úplet a vrchná vrstva je priehľadná tenšia krajka. Materiál je mierne elastický a je výborný na spoločenské oblečenie, aj kabátiky a pod. V ponuke nájdete široký výber vzorov a farieb. Širky materiálov sú 130- 160cm a máme ich skladom.   

 • Úplet flitrový

  Spoločenská textília je vyšívaná na tylovom elastickom podklade. Malé lesklé flitre sú nahusto prišité. V ponuke nájdete materiály s rôznymi tvarmi flitrov. Flitrový úplet použijete hlavne na spoločenské a tanečné oblečenie a pod. Šírky úpletov sú od 130cm do 150cm. Tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 108 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 108 položiek