Kategórie

Nábytkové látky tkané Počet produktov v kategórii: 141

Nábytková látka žinilka je hrubšia nábytková látka s tkaným vzorom a je vyrábaná v šírkach 140 až 145cm. Jej vzorové prevedenia majú široký výber, aj farebnosť v každom vzore je rôzna - minimálne 1 farba, maximálne 12 farieb. Žinilky môžu byť hrubšie alebo tenšie, s jednoduchým alebo nápadným vzorom, alebo v luxusnom prevedení. Ku každej vzorovanej žinilke je vyrábaná aj jednofarebná žinilka- koordinát, čím môže vzniknúť zaujímavá kombinácia čalúneného nábytku. Minimálny odber je 1m, cena je uvedená za 1m. Tovar je na objednávku s dodacou dobou cca 3- 10dní. 

Podkategórie

 • Nábytková látka Gold...

  Tkaná nábytková látka Gold je hrubšia tkanina v plátnovej väzbe s tkaným ornamentálnym a kvetinovým vzorom. Poťahová látka Gold je vyrábaná v šírke 140cm. Zloženie materiálu je 60% Bavlna a 40% Polyester, hmotnosť látky = 450 g/m, oderuvzdornosť je vysoká, až = 60 000. Minimálny odber je 1m, cena je uvedená za 1m. Tovar je na objednávku s dodacou dobou cca 3- 10dní.

 • Nábytková látka Bela

  Elegantná nábytková tkanina je s jemným, hustým štruktúrovaným tkaným vzorom. Tkanina je vyrobená hustým tkaním, mierne melanžovaným, je mierne lesklá. Poťahová látka Bela je vyrábaná v šírke 140cm, je v príjemných farbách. Zloženie materiálu je: 100% Polyester, hmotnosť = 451 g/m. Nábytková tkaná látka má veľmi vysokú oderuvzdornosť, martindale: 70000. Minimálny odber je 1m, cena je uvedená za 1m. Tovar je na objednávku s dodacou dobou cca 3- 10dní.

 • Nábytková látka Benita...

  Moderná a hravá nábytková tkanina je s jemným, hustým štruktúrovaným vzorom s popisom. Tkanina Benita je vyrobená hustým tkaním, je mierne lesklá a popisy sú tiež tkané. Poťahová látka je vyrábaná v šírke 140cm, je v príjemných a veselých farbách. Zloženie materiálu je: 100% Polyester, hmotnosť = 456 g/m. Má veľmi vysokú oderuvzdornosť, martindale: 70000. Minimálny odber je 1m, cena je uvedená za 1m. Tovar je na objednávku s dodacou dobou cca 3- 10dní.

 • Nábytková látka Frappe...

  Štýlová nábytková tkanina je s hustým vzorom tvoreným popismi. Tkanina Frappe je vyrobená hustým tkaním, podklad je matný a popisy sú tkané lesklou niťou. Poťahová látka je vyrábaná v šírke 140cm, je v príjemných a veselých farbách. Zloženie materiálu je: 100% Polyester, hmotnosť = 411 g/m. Má veľmi vysokú oderuvzdornosť, martindale = 70000. Tkanú látku Frappe použijete aj na čalúnenie nábytku v kaviarni, cukrárni, na zimné záhrady a pod. Minimálny odber je 1m, cena je uvedená za 1m. Tovar je na objednávku s dodacou dobou cca 3- 10dní.

 • Nábytková látka Eiffel...

  Tkaná nábytková látka Eiffel je hrubšia tkanina v plátnovej väzbe s tkaným vzorom s popisom a s Eiffelovou vežou. Poťahová látka Eiffel je vyrábaná v šírke 140cm. Zloženie materiálu je 58% Bavlna a 42% Polyester, hmotnosť látky = 430 g/m, oderuvzdornosť je vysoká, až = 70 000. Tkaninou môžete čalúniť nábytok, ušiť poťahy alebo návleky na nábytok, použijete ju aj na obrúsy a vankúše, alebo na hrubé závesy. Minimálny odber je 1m, cena je uvedená za 1m. Tovar je na objednávku s dodacou dobou cca 3- 10dní.

 • Nábytková látka Elite...

  Tkaná nábytková látka Elite je hrubšia tkanina v plátnovej väzbe s tkaným vzorom ruže. Poťahová látka Elite je vyrábaná v šírke 140cm. Zloženie materiálu je 58% Bavlna a 42% Polyester, hmotnosť látky = 430 g/m, oderuvzdornosť je vysoká, až = 70 000. Tkaninou môžete čalúniť nábytok, ušiť poťahy alebo návleky na nábytok, použijete ju aj na obrúsy a vankúše, alebo na hrubé závesy. Minimálny odber je 1m, cena je uvedená za 1m. Tovar je na objednávku s dodacou dobou cca 3- 10dní.

 • Nábytková látka Sawana...

  Jemne melanžované nábytkové látky v plátnovej väzbe s vysokou oderuvzdornosťou sú prešívané laserom. Materiál je v troch vrstvách: látka je navrchu, vatelín v strede, netkaná textília je odspodu. Šírka je 145cm, zloženie je 100% Polyester, hmotnosť je 390g/m. Tovar objednávame podľa požiadaviek, dodacia doba 3-7 dní.

 • Nábytková látka Sawana

  Jemne melanžované nábytkové látky v plátnovej väzbe majú vysokú oderuvzdornosť. Šírka látky je 145cm, zloženie je 100% Polyester, hmotnosť je 255g/m. Nábytková látka Sawana je vhodná na sedačky, kreslo, malý gauč, pohovku, válendy, stoličky a pod. Tovar objednávame podľa požiadaviek s dodacou dobou 3-7 dní.

 • Nábytková látka Emma...

  Tkaná nábytková látka Emma je hrubšia tkanina v plátnovej väzbe s tkaným vzorom kohútia stopa. Poťahová látka Emma je vyrábaná v šírke 140cm. Zloženie materiálu je 58% Bavlna a 42% Polyester, hmotnosť látky = 430 g/m, oderuvzdornosť je vysoká, až = 70 000. Tkaninou môžete čalúniť nábytok, ušiť poťahy alebo návleky na nábytok, použijete ju aj na obrúsy a vankúše, alebo na hrubé závesy. Minimálny odber je 1m, cena je uvedená za 1m. Tovar je na objednávku s dodacou dobou cca 3- 10dní.

 • Nábytková látka Gwen...

  Tkaná nábytková látka Gwen je hrubšia tkanina v plátnovej väzbe s tkaným vzorom mierne lesklými niťami. Poťahovou tkaninou môžete čalúniť nábytok, ušiť poťahy alebo návleky na nábytok, použijete ju aj na obrúsy a vankúše, alebo na hrubé závesy. Čalúnnická látka Gwen je vyrábaná v šírke = 140cm, materiálové zloženie je 50% Bavlna, 50% Polyester. Hmotnosť látky = 460 g/m a má vysokú oderuvzdornosť = 60 000. Tovar objednávame podľa požiadaviek klientov, dodacia doba je 3-10dní.

 • Nábytková látka Anabel...

  Exkluzívna nábytková tkanina, jemne štruktúrovaná, je vyrobená hustým tkaním, mierne melanžovaným. Tkaná poťahová látka Anabel je štýlovo vhodná do moderných, industrial aj minimalistických interiérov. Anabel je vyrábaná v šírke 140cm. Zloženie materiálu je: 100% Polyester, hmotnosť = 487 g/m. Čalúnnická látka má veľmi vysokú oderuvzdornosť, martindale: 70000. Minimálny odber je 1m, cena je uvedená za 1m. Tovar je na objednávku s dodacou dobou cca 3- 10dní.

 • Poťahová látka Alma tkaná

  Nábytková tkanina Alma s hustým a jemne melírovaným vzorom je vyrábaná v šírke cca 140cm. Zloženie materiálu je: 63% Polyester, 37% Bavlna, hmotnosť = 544 g/m. Poťahová látka má veľmi vysokú oderuvzdornosť, martindale: 70000. Minimálny odber je 1m, cena je uvedená za 1m. Tovar je na objednávku s dodacou dobou cca 3- 10dní.

 • Nábytková látka tkaná...

  Exkluzívna nábytková látka v mäkkom provensálskom štýle je na jemnom krémovom podklade s kvetinovou potlačou. Nájdete tu viaceré kvetinové vzory. Poťahová látka je mäkká a tenšia, s podkladom v plátnovej väzbe a lícová strana má povrch jemne zamatový a príjemný na dotyk. Šírka je 140cm, zloženie je 100% Polyester, hmotnosť materiálu je 440g/m a látka má vysokú oderuvzdornosť 50 000. Z látky Hilton môžete ušiť návleky, aj poťahy, môžete ňou čalúniť kreslá, sedačky, postele, môžete ju aj kombinovať s jednofarebnou nábytkovou látkou a môžete ju aj prať pri teplote 30stupňov.  

 • Nábytková látka tkaná...

  Tkaná nábytková látka Nelly je stredne hrubá tkanina s tkaným vzorom širšie pruhy. Poťahová látka má jemný saténový lesk. Nelly je vyrábaná v šírke 158cm. Zloženie materiálu je 100% Polyester, hmotnosť látky = 275 g/m, oderuvzdornosť = 40 000. Tkaninou môžete čalúniť nábytok, ušiť poťahy alebo návleky na nábytok, použijete ju aj na obrúsy a vankúše, alebo na hrubšie závesy. Látku môžete aj prať v práčke na najnižšej teplote a látka sa môže aj žehliť. Minimálny odber je 1m, cena je uvedená za 1m. Tovar je na objednávku s dodacou dobou cca 3- 10dní.

 • Nábytková látka tkaná...

  Tkaná nábytková látka Noble je stredne hrubá tkanina s tkaným vzorom ornamenty v pruhoch. Poťahová látka má jemný saténový lesk. Noble je vyrábaná v šírke 158cm. Zloženie materiálu je 100% Polyester, hmotnosť látky = 275 g/m, oderuvzdornosť = 40 000. Tkaninou môžete čalúniť nábytok, ušiť poťahy alebo návleky na nábytok, použijete ju aj na obrúsy a vankúše, alebo na hrubšie závesy. Látku môžete aj prať v práčke na najnižšej teplote a látka sa môže aj žehliť. Minimálny odber je 1m, cena je uvedená za 1m. Tovar je na objednávku s dodacou dobou cca 3- 10dní.

 • Žinilka Aster + Amand

  Moderná nábytková žinilková tkanina, vzájomne kombinovateľná, je vyrobená s hustým a jemne melírovaným vzorom, tkaným do štvorčekov menších = 2x2mm (Amand) a väčších 4x4mm (Aster). Žinilka je vyrábaná v šírke 140cm. Zloženie materiálu je: 100% Polyester, hmotnosť = 370 g/m. Žinilka má veľmi vysokú oderuvzdornosť, martindale: 70000. Minimálny odber je 1m, cena je uvedená za 1m. Tovar je na objednávku s dodacou dobou cca 3- 10dní.

 • Žinilka Alina

  Žinilka mäkšia s plastickým florálnym tkaným vzorom zo zlatých alebo strieborných priadzí je vyrábaná v šírke 140cm. Zloženie materiálu je: 56% Akryl, 44% Polyester, hmotnosť žinilky = 580 g/m, martindale - oderuvzdornosť = 36000. Minimálny odber je 1m, cena je uvedená za 1m. Tovar objednávame podľa požiadaviek s dodacou dobou cca 3- 10dní.

 • Žinilka Carla

  Žinilka s veľkým tkaným plastickým vzorom je vyrábaná v šírke 140cm. Zloženie materiálu je: 100% Polyester, hmotnosť žinilky = 520 g/m. Ku každej vzorovanej žinilke je možné objednať aj jednofarebnú = koordinát, pri objednávke objednáte čislo farby vzorovanej žinilky a do poznámky uvediete, že potrebujete koordinát. Minimálny odber je 1m, cena je uvedená za 1m. Tovar je na objednávku s dodacou dobou cca 3- 10dní. 

 • Žinilka Bianka

  Exkluzívna nábytková žinilková tkanina, s jemným a zároveň nápadným tkaným vzorom kvet v jemnej štruktúre. Tkanina je vyrobená hustým tkaním, mierne melanžovaným a hladko tkaným kvetom, ktorý je mierne lesklý. Žinilka je vyrábaná v šírke 140cm, je v príjemných pastelových svetlejších aj tmavých farbách. Zloženie materiálu je: 100% Polyester, hmotnosť = 414 g/m. Žinilka má veľmi vysokú oderuvzdornosť, martindale: 70000. Minimálny odber je 1m, cena je uvedená za 1m. Tovar je na objednávku s dodacou dobou cca 3- 10dní.

 • Žinilka Roman

  Nábytková žinilková tkanina s hustým a jemne melírovaným vzorom je vyrábaná v šírke 140cm. Zloženie materiálu je: 44% Akryl, 33% Polyester, 23% Bavlna, hmotnosť žinilky = 580 g/m. Žinilka má vysokú oderuvzdornosť, martindale: 36000. Minimálny odber je 1m, cena je uvedená za 1m. Tovar je na objednávku s dodacou dobou cca 3- 10dní.

 • Žinilka Genova

  Žinilka Genova je mäkšia s plastickým vlasovým oválnym vzorom zo zlatých alebo strieborných priadzí. Žinilka Genova je vyrábaná v šírke 140cm. Zloženie materiálu je 52% Akryl, 48% Polyester, hmotnosť žinilky = 570 g/m, oderuvzdornosť = 36000. Ku každej vzorovanej žinilke je možné objednať aj jednofarebnú. Minimálny odber je 1m, cena je uvedená za 1m. Tovar je na objednávku s dodacou dobou cca 3- 10dní.

 • Žinilka Toronto

  Elegantná žinilka je mäkká s príjemným abstraktným plastickým vzorom z lesklých priadzí. Nábytková látka Toronto je vyrábaná v šírke 140cm. Zloženie materiálu je: 52% Akryl, 48% Polyester, hmotnosť žinilky = 570 g/m. Oderuvzdornosť je 36000. Minimálny odber je 1m, cena je uvedená za 1m. Tovar je na objednávku s dodacou dobou cca 3- 10dní.

 • Žinilka Florida

  Elegantná žinilka je mäkká s príjemným abstraktným plastickým vzorom z lesklých priadzí, striedavo žinilkovým a tkaným. Nábytková látka Florida je vyrábaná v šírke 140cm. Zloženie materiálu je: 47% Akryl, 53% Polyester, hmotnosť žinilky = 530 g/m. Oderuvzdornosť je 35000. Minimálny odber je 1m, cena je uvedená za 1m. Tovar objednávame s dodacou dobou cca 3- 10dní.

 • Žinilka Vella

  Nábytková žinilková tkanina s hustým tkaním je jednofarebná a vyrábaná je v šírke 140cm. Zloženie materiálu je: 63% Akryl, 19% Polyester, 18% Bavlna, hmotnosť žinilky = 490 g/m. Žinilka má vysokú oderuvzdornosť, martindale: 28000. Minimálny odber je 1m, cena je uvedená za 1m. Tovar objednávame s dodacou dobou cca 3- 10dní.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 141 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 141 položiek