Kategórie

Zľavnený tovar

POŤAHOVÉ LÁTKY - METRÁŽ Počet produktov v kategórii: 133

Poťahové látky a čalúnnické látky tkané žinilkové, tkané lesklými niťami, plátnová väzba, mikroplyš, welsoft, mikrofáza Vento jednofarebné aj s potlačou, poťahové látky podšité aj prešívané, umelá brúsená koža - ekokoža Susex a Panter, lehátkoviny - to všetko sú materiály vhodné na čalúnenie nábytku, na bytové doplnky, aj závesy a poťahy, na čalúnenie auta, na záhradný nábytok aj hojdačky. Vyberiete si zo širokej škály druhov, vzorov, farieb a štýlov. Niektoré poťahové látky máme skladom, iné objednávame na kontrétnu objednávku, s dodacou dobou 3-7 dní.

Podkategórie

 • Nábytkové látky tkané

  Nábytková látka žinilka je hrubšia nábytková látka s tkaným vzorom a je vyrábaná v šírkach 140 až 145cm. Jej vzorové prevedenia majú široký výber, aj farebnosť v každom vzore je rôzna - minimálne 1 farba, maximálne 12 farieb. Žinilky môžu byť hrubšie alebo tenšie, s jednoduchým alebo nápadným vzorom, alebo v luxusnom prevedení. Ku každej vzorovanej žinilke je vyrábaná aj jednofarebná žinilka- koordinát, čím môže vzniknúť zaujímavá kombinácia čalúneného nábytku. Minimálny odber je 1m, cena je uvedená za 1m. Tovar je na objednávku s dodacou dobou cca 3- 10dní. 

 • Nábytkové látky Vento

  Ľahké nábytkové látky mikrofáza majú napriek svojej nízkej gramáži = 160g/m vysokú oderuvzdornosť až 30000. Vento je vyrábané v šírke 150cm a v ponuke nájdete pestrú farebnicu jednofarebného Venta, aj vzorovaného. Poťahová látka Vento je vhodná na čalúnenie malých sedačiek, na válendy a postele, interiérový nábytok na krytú terasu, na matrace a pod. Tovar objednávame u výrobcu, dodacia lehota cca 3 - 7dní. 

 • Nábytkové látky...

  Nábytkové látky vodeodolné sú hrubšie nábytkové látky s tkaným vzorom alebo vrstvené. Vodeodolné látky sú väčšinou jednofarebné alebo s jemným tieňovaní, či melanžou. Vyrábané sú v šírkach 140 až 145cm. Ich druhové prevedenia majú širší výber, aj farebnosť v každom vzore je rôzna. Vodeodolné látky môžu byť hrubšie alebo tenšie. Minimálny odber je 1m, cena je uvedená za 1m. Tovar je na objednávku s dodacou dobou cca 3- 10dní.

 • Poťahové látky Welsoft...

  Wellsoftové materiály sú veľmi príjemné na dotyk, hrubšie, vhodné ako deky, návleky na sedačky, poťahy, vo výbornej 2m šírke. Materiál je mäkký a hebký, vyrábaný je z Polyesteru, preto sa nekrčí a ľahko sa ošetruje. Tovar máme skladom.

 • Lehátkovina - metráž

  Pripravili sme pre Vás lehátkoviny v bavlnenej plátnovej väzbe, vzorované, ktoré môžete použiť na indoor a outdoor poťahy napr. na sedačky, lehátka, záhradné stoličky a kreslá, záhradné hojdačky, na výrobu sedákov a pod. Tieto materiály majú premokavý povrch. Do ponuky sme zaradili aj nepremokavé lehátkoviny, len v základných farbách. Slúžia napr. na záhradné hojdačky, striešky, pergoly a podobne. Tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 133 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 133 položiek