Kategórie

NÁRADIE, SPÁJKOVAČKY, MINIVŔTAČKY Počet produktov v kategórii: 16

Rôzne ručné aj elektrické náradie, minivŕtačky a spájkovačky do vašej dielne. Náradie použijete na rôzne práce v elektronike, na ručné a odborné práce a iné hobby.

Podkategórie

 • Meracie prístroje pre...

  Digitálny multimetr často označovaný ako DMM, má LCD displej bežne široký 3 alebo 4 číslice, avšak existujú aj meracie s rozlíšením 5 alebo 6 číslic. Niektoré z nich majú multifunkčný prepínač alebo tlačidlo na výber rozsahov, ale sú k dispozícii aj typy automatického nastavenia. Niektoré DMM majú tlačidlá "hold" a "max" alebo "min", ktoré dokážu zachytiť maximálnu a minimálnu hodnotu meniaceho sa signálu. kalibracia je uvedená v %.

  DMM je schopný merať AC a DC napätie, AC a DC prúd, odpor, vodivosť a teplotu. Často má DM viac funkcií ako analógový meter, ako je frekvencia, kapacita, indukčnosť, teplota a tranzistorové zosilnenie.

  Vstupná impedancia je tiež veľmi vysoká a má malý vplyv na ovplyvnenie meraneho  obvodu. Presné odčítanie z dipleja . DM  používa veľmi rýchly ADC (analógový na digitálny konvertor) na odber vzoriek vstupného signálu a prevod do čitateľného formátu na LCD displeji. Hoci ADC môže byť veľmi rýchle, vaše oči nemôžu držať krok s rýchlosťou, s akým by LCD displej bol aktualizovaný. Z dôvodov existuje kompromis medzi vzorkovacou frekvenciou a rýchlosťou zobrazovania, ktorá sa zvyčajne spomalí na niekoľko čítaní za sekundu

 • Skrutkovače pre jemnú...

   V tejto skupine nájdete rôzne sady špeciálnych skrutkovačov pre elektroniku, hodinárov, jemnú mechaniku a pod.

 • Kliešte, minikliešte
 • Sady náradia
   
 • Spájkovačky,...

  Spájkovačky a spájkovacie stanice sú  pomocníkom každého radioamatéra alebo domaceko kutila ktorý rád bastli

   

   

 • Minivŕtačky, vrtáčiky,...

  Rôzne minivrtačky , frézky a spajkovacie stanice rôznych výrobcov overenej kvality a dostupného  servisu

 • Lupy stolové
   
 • Pinzety kovové, plastové
na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 16 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 16 položiek