Kategórie

Zľavnený tovar

PLETENINA - METRÁŽ Počet produktov v kategórii: 59

Úplety pleteniny v tejto skupine sú jemnejšie, mäkké, padavé, ale aj mierne hrubšie, väčšinou sú elastické, avšak aj mierne elastické, vzorované, jednofarebné, melanžované, prúžkované, s potlačou a podobne. Materiály majú rôzne zloženia a sú vhodné na výrobu teplejšieho oblečenia, napr. na šaty, svetríky, sukne, kabátky, pulovre a pod. Vyrábané sú v šírkach od 130cm do 160cm. Tieto úplety- pleteniny sú síce teplejšie, avšak ich hrúbka je väčšinou tenšia, a preto sa hodia aj pre výrobu oblečenia pre moletky. Tovar máme skladom.

Podkategórie

 • Pletenina PES žerzej

  Mäkký elastický pletený úplet - pletenina je vhodný na výrobu pulovríkov, svetrov, rolákov, šiat a pod. Vyrábaný je v šírkach  130cm až 150cm, z polyesterových vlákien s pridaním väčšieho podielu elastanu. Vďaka tomu je úplet výrazne elastický, ľahký, padavý, stredne hrubý. Materiál je príjemný na dotyk, nekrčí sa a ľahko sa ošetruje. Využijete ho hlavne na jeseň, zimu, jar, ale aj napr. na ľahký svetrík na chladnejšie leto. Tovar máme skladom.

 • Pletenina zmesová potlač

  V tejto skupine nájdete stredne hrubé úplety- pleteniny, vhodné hlavne na obdobie jeseň, zima, jar. Tieto úplety sú zmesové z prírodnej viskózy + vlny, alebo s akrylom, či nylonom. Materiály sa vyrábajú v šírkach od 140cm a sú mierne alebo viac elastické. Vďaka svojmu zloženiu sú tieto úplety teplé a hrejivé, napriek tomu, že hrúbka materiálu nie je veľká. Materiály môžete využiť na mikiny, bundy, svetre, kardigany, tuniky, pulovre, šaty, vesty a pod.. Výborné sú hlavne na obdobie jeseň, zima, jar. Tovar máme skladom.

 • Pletenina Akryl vzor,...

  Elastické úplety- pleteniny sú vyrábané z Akrylu, vďaka čomu sú hrejivé a majú vyššiu alebo miernu elasticitu. Nájdete tu úplety jednofarebné s väčším alebo menším hladkým očkom, vzorované, pruhované, patentový vzor a pod. Vyrábajú sa v šírkach od 130cm hrubšie, aj tenšie. Materiál sa nekrčí, ľahko sa ošetruje a je príjemný na nosenie. Úplet je vhodný na šaty, svetríky, pulovre, roláky a pod. a to hlavne na obdobie jeseň, zima, jar. Tovar máme skladom.

 • Pletenina Angora...

  Elastické úplety- pleteniny sú vyrábané s podielom angory, vďaka čomu sú tenšie a hrejivé zároveň. Nájdete tu pleteniny hlavne vzorované s potlačou kvetov, animal, abstrakt a pod. aj pleteniny jednofarebné melanžové. Vyrábajú sa v šírkach od 140cm. Materiál sa nekrčí, ľahko sa ošetruje a je príjemný na nosenie. Úplet je vhodný na šaty, svetríky, pulovre, roláky, tuniky a pod. a to hlavne na obdobie jeseň, zima, jar. Tovar máme skladom.

 • Pletenina hrubá vlna...

  Kvalitné látky pletené majú vyššiu hmotnosť, sú hrubé, elastické a príjemné na dotyk. Z týchto hrubých pletením môžete vyrobiť kabátiky na prechodné obdobie aj na slabšiu zimu, kostým na zimu, prehozy, peleríny, dlhé sukne, vesty, kardigan a pod. Materiály môžete aj podšiť podšívkou, no stačí aj bez podšívania. Vyberiete si z ponuky jednofarebných aj ľahko vzorovaných dizajnov. Tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 59 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 59 položiek