Kategórie

Nové produkty

Zľavnený tovar

VYŠÍVACIE PRIADZE MULINKY, PERLOVKY Počet produktov v kategórii: 28

Harmóniu a príjemné oživenie vo Vašom príbytku dokáže doplniť aj ručne vyšitý alebo háčkovaný obrúsok, obrázok, vankúšik, čipka, či iný doplnok alebo drobnosť. Stačí nájsť, alebo vytvoriť nový trendový motív, ktorý bude ladiť so zariadením. Vaša energia s láskou vložená do Vami vyrobeného doplnku tak bude stále vyžarovať do svojho okolia. V ponuke nájdete vyšívacie priadze Perlovky a mulinky. Tovar máme skladom.

Podkategórie

  • Perlovka na vyšívanie

    Bavlnená vyšívacia priadza Perlovka na vyšívanie je vhodná pre rôzne techniky vyšívania na vyšívacích tkaninách, aj na plátno, na papier a pod. Perlovku môžete použiť aj na výrobu prepletaných alebo tkaných náramkov a inej bižutérie. Vyrába sa v klbkách s hmotnosťou 10g a je to čisto bavlnená priadza. Tovar máme skladom.

  • Mulinky Balerina na...

    Bavlnená vyšívacia priadza mulinka Balerina na vyšívanie je vhodná pre rôzne techniky vyšívania na vyšívacích tkaninách, aj na plátno a pod. Mulinku môžete použiť aj na výrobu prepletaných alebo tkaných náramkov, frivolitiek, brošní, spony do vlasov a inej bižutérie a ozdôb na oblečenie. Mulinka Balerina sa skladá zo 6 nití, ktoré môžete používať naraz. Z bavlnky si niektoré nite môžete aj vybrať a použijete len tenšiu hrúbku mulinky. Dokonca si môžete vytvárať dúhované alebo melírované farby vymenením niekoľkých nití za inú farbu, ktoré potom spojíte dokopy. Návin jedného pradena je 8m, zloženie je 100% Bavlna. Tovar máme skladom.

  • Pomôcky na vyšívanie

    Pomôcky na vyšívanie - najviac sú používané kruhy na vyšívanie, kde si môžete upevniť tkaninu na vyšívanie. Tkaninu si upevníte medzi 2 kruhy a to tak, že upevňovaciu skrutku najprv povolíte, aby ste si mohli vybrať vnútorný kruh. Na vnútorný kruh si naložíte tkaninu, kruhy spojíte a upevňovaciu skrutku zatiahnete na pevno. Týmto sa kruhy spevnia a látka na vyšívanie je pekne napnutá a pripravená na pohodlné vyšívanie. Tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 28 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 28 položiek