Kategórie

Zľavnený tovar

GOMBÍKY Počet produktov v kategórii: 53

Veľmi široký výber gombíkov so spodným prišívaním, drevených, kovových, detských, pracovných, štvordierkových, dvojdierkových gombíkov. Nájdete tu ja nabíjacie riflové gombíky, ozdobné, rohy, aj štrasové gombíky. Gombíky sú v celej škále farieb, aj viacfarebné, či vzorované, maľované, zdobené a pod. a sú v mnohých rozmeroch už od 11mm až po 50mm. Všetok tovar je skladom, väčšina z nich aj vo veľmi veľkých množstvách.

Podkategórie

 • Gombíky drevené

  Rôzne druhy a tvary drevených gombíkov môžete využiť k dekorovaniu, zdobeniu, na deky, vaky, fusaky pre deti, tašky a pod. Gombíky sú buď prírodné bez náterov a lakov, alebo s jemným lakom, náterom, či žíhané alebo maľované so vzormi. Sú so spodným prišívaním, dvojdierkové, štvordierkové, aj ako spony. Tovar je skladom na kremik.sk 

 • Gombíky kovové

  Nájdete tu rôzne kovové gombíky so spodným prišívaním, dvojdierové aj štvordierkové. Gombíky môžete použiť na rôzne účely.  

 • Gombíky detské

  Široký výber gombíkov s detským motívom, hlavne so spodným prišívaním, aj dvojdierkové a štvordierkové využijete k zapínaniu detského oblečenia, aj k dekorovaniu napr. hračiek, darčekov, ozdôb, odevných doplnkov a pod.  

 • Gombíky spodné...

  Gombíky so spodným prišívaním môžete použiť hlavne na vrchné ošatenie, ale aj na výzdobu, či výrobu bižutérie, odevných doplnkov, bytových doplnkov a pod. Výber je široký, nájdete tu rôzne štýly, druhy, vzory, farby, veľkosti gombíkov, určite si vyberiete tie pravé. Tovar je skladom, aj vo veľkých množstvách. 

 • Gombíky štvordierkové,...

  Gombíky v tejto skupine majú stredom 4 dierky k prišitiu. Vyberiete si zo širokej škály gombíkov, ktoré majú rôznorodé využitie. Sú tu gombíky kabátové, tvarované, s kovovým dizajnom, perleťové, zdobené, maxi gombíky, košeľové dámske aj pánske, na šaty, svetre, blúzky kabáty,  vaky, tašky a kabelky, na spodné prádlo aj nočné prádlo, aj na pracovné odevy, topánky a pod. Niektoré gombíky použijete aj na zdobenie, či výrobu bižutérie. Tovar máme skladom, aj vo veľkých množstvách.

 • Gombíky dvojdierkové

  Gombíky v tejto skupine majú stredom dve dierky k prišitiu. Vyberiete si zo širokej škály gombíkov, ktoré majú rôznorodé využitie. Sú tu gombíky na zdobenie kamienkové, tvarované v zlatej farbe, s kovovým dizajnom, košeľové dámske aj pánske, na šaty, svetre, blúzky kabáty,  vaky, tašky a kabelky, na spodné prádlo aj nočné prádlo, aj na pracovné odevy, topánky a pod. Niektoré gombíky použijete aj na zdobenie, či výrobu bižutérie. Tovar máme skladom, aj vo veľkých množstvách.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 53 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 53 položiek