Kategórie

Nové produkty

Zľavnený tovar

PLETACIA PRIADZA NAKO Počet produktov v kategórii: 20

Pletacie priadze NAKO sú novinkou. Nájdete tu hlavne rôzne efektné pletacie priadze, priadze s obsahom vlny, merino, priadze tweedové, melírované, dvojfarebné a pod.. Tieto priadze už svojou farebnosťou a nápaditosťou podporujú a inšpirujú k tvorbe. Tovar máme skladom a postupne pridávame nové druhy.

Podkategórie

  • Pletacia priadza Nako...

    Kvalitná efektná pletacia priadza s efektom antipillingu a malých hrčiek. Priadze Paris Bebe majú na jednofarebnej alebo melírovanej priadzi pripojené v malých odstupoch cca 0,6cm krátke vlny, ktoré vytvárajú efekt hrčiek. Vlna je jemne chĺpkatá, hladká a hebká, veľmi príjemná na dotyk. Priadze Paris Bebe použijete na výrobu hlavne jesenných a zimných svetríkov, pulovrov, mikiniek, kardiganov, aj na čiapky a šály. Klbká majú hmotnosť 100g/175m, zloženie je 50% Polyamid, 40% Premium akryl, 10% Polyester, pletacie ihlice č. 4 - 4,5.  Tovar máme skladom.

  • Pletacia priadza Nako...

    Kvalitná efektná pletacia priadza s efektom tweedu. Priadze Super Inci Hit Tweed majú na jednofarebnej priadzi vkladané v nepravidelných odstupoch malé kontrastné vlákna vlny, ktoré vytvárajú tweedový efekt. Vlna je hladká a mäkká, príjemná na dotyk. Priadze Super Inci Hit Tweed použijete na výrobu hlavne jesenných a zimných svetríkov, pulovrov, mikiniek, kardiganov, aj na čiapky a šály. Klbká majú hmotnosť 100g/180m, zloženie je 20% Vlna, 75% Premium akryl, 5% Viskóza, pletacie ihlice č. 5-6.  Tovar máme skladom.

  • Pletacia priadza Nako...

    Kvalitná hrubá pletacia priadza s efektom tweedu. Priadze Kar Tanesi majú na jednofarebnej priadzi vkladané v nepravidelných odstupoch väčšie kontrastné vlákna vlny vo viacerých odtieňoch a vytvárajú tweedový efekt. Vlna je hladká a mäkká, príjemná na dotyk. Priadze Kar Tanesi použijete na výrobu hlavne jesenných a zimných svetríkov, pulovrov, mikiniek, kardiganov, kabátov, aj na čiapky a šály. Klbká majú hmotnosť 100g/100m, zloženie je 20% Vlna, 65% Premium akryl, 10% Polyamid a 5% Polyester, pletacie ihlice č. 6-8.  Tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 20 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 20 položiek