Kategórie

Zľavnený tovar

ŠIKMÝ PRÚŽOK, PASPULE, DUTINKY, ŠNÚRY Počet produktov v kategórii: 158

Široký výber lemoviek, šikmých prúžkov saténových, šikmých prúžkov bavlnených aj koženkových, elastické šikmé prúžky, dutinky saténové na ramienka, korzetové saténové šnúry, paspulky a výpustky, to všetko sú materiály potrebné na začisťovanie a zdobenie, či lemovanie, aj šnurovanie odevných výrobkov a iných textilných výrobkov. U týchto tovarov máme široké spektrum farieb, určite si vyberiete podľa Vašej potreby. Tovar máme skladom.

Podkategórie

 • ŠNÚRKY SATÉN, KOŽENKA

  V tejto skupine nájdete šnúrky saténové korzetové, dutiny saténové, dutinky a šnúry koženkové. Materiály môžete využiť na šnurovanie korzetov, na ramienka na šaty, topy, tričká a pod., na rúčky na listové kabelky, na výrobu náramkov aj náhrdelníkov, na výrobu aplikácií, na zdobenie, bytový textil a pod. Materiály sa predávajú na metre, vybrané materiály sú už strihané a tie sa predávajú na kusy. Tovar máme skladom.

 • ŠIKMÝ PRÚŽOK SATÉN,...

  Šikmý prúžok je výborný pomocník na začistenie okrajov textílií. Použijete ho na záclony, závesy, bytový a kuchynský textil, na oblečenie, spoločenské aj svadobné šaty, aj doplnky a pod. V tejto skupine nájdete široký výber farieb šikmých prúžkov saténových v šírkach od 15 do 30mm. Vyberiete si aj bavlnené šikmé prúžky jednofarebné, aj vzorované. Tovar máme skladom a doplňujeme ho podľa potreby.

 • PASPULE, VÝPUSTKY,...

  Výpustky majú šírku dutinky 3-5mm. Výpustku - paspulku môžete použiť na lemovanie, alebo medzi spoje jednotlivých dielov oblečenia a doplnkov, aj na tašky, vankúše a pod. Vyrába sa v celkovej šírke 8- 15mm a predávame ju na bežné metre. Nájdete tu výpustky saténové v širokej farebnici, brokátové zlaté aj strieborné, koženkové, aj dvojfarebné viskózové paspulky. Tovar máme skladom.

 • ŠIKMÝ PRÚŽOK KOŽENKA,...

  Lemovací šikmý prúžok z koženky použijete pri lemovaní okrajov koženkových výrobkov, aj iných materiálov. Dobre sa uplatní aj ako lem v celej šírke našitý na odev. Koženkový šikmý prúžok sa dobre tvaruje. Pri našívaní šikmého prúžku koženkového je dobré používať teflonový nástavec na podávači šijacieho stroja, prípadne môžete koženku jemne krémovať pred šitím, aby sa Vám kovová patka pekne kĺzala po povrchu koženky. V skupine nájdete aj šikmý prúžok z brokátu, aj lamé. Tovar máme skladom.

 • ŠIKMÝ PRÚŽOK...

  Šikmý prúžok elastický je vyrábaný v šírkach 15, 18 a 22mm. Je to elastická pruženka, ktorá má tkaný tenší riadok v polovici šírky. Lemovací prúžok priložte na líce látky, ktorú chcete lemovať, preložte na polovicu a prišívajte súčasne všetky vrstvy. Lemovacia pruženka vytvorí pekné prieramky, priekrčníky a môžete ju používať aj na riasenie alebo stiahnutie otvoru. Je vhodná na pleteniny, úplety, zamaty, plyše, a pod.. Tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 158 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 158 položiek