Kategórie

Nové produkty

Zľavnený tovar

Gombíky dvojdierkové Počet produktov v kategórii: 456

Gombíky v tejto skupine majú stredom dve dierky k prišitiu. Vyberiete si zo širokej škály gombíkov, ktoré majú rôznorodé využitie. Sú tu gombíky na zdobenie kamienkové, tvarované v zlatej farbe, s kovovým dizajnom, košeľové dámske aj pánske, na šaty, svetre, blúzky kabáty,  vaky, tašky a kabelky, na spodné prádlo aj nočné prádlo, aj na pracovné odevy, topánky a pod. Niektoré gombíky použijete aj na zdobenie, či výrobu bižutérie. Tovar máme skladom, aj vo veľkých množstvách.

Podkategórie

 • Gombíky dvojdierky rohy

  Dvojdierkové veľké gombíky majú tvar rohu. Dierky sú uprostred dĺžky gombíka a väčšinou sú okrúhle alebo oválne a mohutnejšie. Gombíky roh použijete na zapínanie na kabáty, vesty, bundy, na tašky a kabely. Vyrábané sú z plastu v rôznych rozmeroch. Tovar máme skladom a doplňujeme podľa potreby. 

 • Gombíky dvojdierky tvary

  Dvojdierkové veľké a stredne veľké gombíky majú tvar stvorca, oválu, trojuholníka a pod. Dierky sú uprostred gombíka a niektoré sú tvarované aj aj na výšku. Gombíky dvojdierkové použijete na zapínanie na kabáty, vesty, bundy, na tašky a kabely. Vyrábané sú z plastu v rôznych rozmeroch. Tovar máme skladom.

 • Gombíky dvojdierky...

  Elegantné kamienkové gombíky majú stredom dve dierky k prišitiu. Nájdete tu gombíky vo viacerých veľkostiach, tvaroch a farbách. Kamienkové gombíky použijete na oblečenie, tašky, čiapky, aj na výzdobu, na spoločenské šaty, aj na výrobu bižutérie. Tovar máme skladom, niektoré aj vo veľkých množstvách.

 • Gombíky dvojdierky...

  Gombíky košeľové aj kabátové dvojdierkové s kovovým dizajnom sú plastové gombíky a majú kovový vzhľad. Tieto gombíky môžete použiť na blúzky, košele, domáce aj nočné prádlo, bundy, kabáty a pod. Gombíky sú odľahčené a nehrdzavejú. Tovar máme skladom.

 • Gombíky dvojdierky perleť

  Gombíky dvojdierkové perleťové sú hladké alebo jemne vzorované a majú perleťový vzhľad. Nájdete tu gombíky vo viacerých veľkostiach, farbách a vzoroch. Gombíky použijete na blúzky, košele, kabátiky, svetríky, šaty a pod. Tovar máme skladom, mnohé aj vo veľkých množstvách.

 • Gombíky dvojdierky...

  Gombíky dvojdierkové košeľové sú jednoduché gombíky, ktoré použijete na košele, blúzky, na nočné prádlo, na bielizeň, postelné prádlo, pracovné odevy a pod. Nájdete tu gombíky od priemeru 8mm, rôzne zdobené, v širokých škálach farieb. Tovar máme skladom, aj vo veľkých množstvách.

 • Gombíky dvojdierky do...

  Gombíky s dvojdierkovým prišívaním okrúhle s priemermi 10 až 24mm. Nájdete tu gombíky hladké aj vzorované, tenšie košeľové, aj hrubšie. Gombíky dvojdierkové použijete na kabátiky, blejzre, kostýmy, bundy, svetre, blúzky, detské odevy a podobne. Tovar máme skladom, aj vo veľkých množstvách.

 • Gombíky dvojdierky...

  Gombíky s dvojdierkovým prišívaním použijete na kabáty, kabátiky, blejzre, kostýmy, bundy, svetre a podobne. Nájdete tu široký výber rôznych farieb, veľkostí a vzorov. Tovar máme skladom, niektoré aj vo veľkých množstvách.

 • Gombíky dvojdierky...

  Veľké gombíky majú priemer nad 4cm. Gombíky sú rôzne vzorované a majú dve dierky stredom. Gombíky veľké použijete na kabátiky, svetre, bundy, tašky a pod. Tovar máme skladom.

 • Gombíky dvojdierky zlaté

  Gombíky dvojdierkové majú zlatú farbu, prípadne sú kombinované so zlatou farbou. Nájdete tu rôzne vzory, aj veľkosti. Gombíky dvojdierkové použijete na blúzky, košele, sukne, šaty, nohavice, svetre a pod. Tovar máme skladom, aj vo veľkých množstvách.

 • Gombíky dvojdierky...

  Dvojdierkové gombíky v tejto skupine sú vhodné na pulovre, svetre, kabátiky, tuniky, nohavice a pod. Vyrábané sú v priemeroch od 13 do 40mm, majú väčšiu hrúbku, sú rôzne tvarované alebo vzorované, vhodné hlavne na vrchné ošatenie. Tovar máme skladom, aj vo väčších množstvách.

 • Gombíky dvojdierky...

  Jednoduché gombíky sú vhodné na posteľné prádlo, pracovné odevy, zástery, plášte, nohavice, blúzky a pod. Gombíky sú odľahčené, väčšinou s hladkým povrchom alebo len okrajovým krúžkom. Nájdete tu výber priehľadných aj matných gombíkov, bielych aj farebných, či tmavých v rôznych priemeroch. Tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 456 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 456 položiek