Kategórie

Zľavnený tovar

ZVUKOVÁ A SVETELNÁ TECHNIKA Počet produktov v kategórii: 15

Zvuková a svetelná technika pre profi a hobby použitie. Bol som dj 13 rokov a dokážem posúdiť podľa vaších požiadaviek čo by bolo pre  Vas najlepšie aby to malo efekt ako ekonomický

Podkategórie

  • SVETELNÉ EFEKTY

    Farebná hudba ledková je úsporná na spotrebu energie  a dlhá životnosť žiaroviek led. Žiarovky LED pritom prudko svietia, čo je veľmi pekné pri svetelných efektoch aj farebných kombináciáach. 

    Tieto farebné hudby dokážu v pároch nasvietiť aj menšie priestory, mini párty a svadbičky a svojou atmosférou pripomínajú 80-90 roky. Žiarovky dobre blikajú aj na techno a house, treba si však uvedomiť, že je to hobby riešenie, ktoré dobré poslúži :)

    Ovládanie na svetlá on/off služi na diaľkové ovládanie svetiel a iných prístrojov  do výkonu 500W diaľkovým ovládačom.

  • ZVUKOVÁ TECHNIKA

    Zvuková technika ako bezdrôtové mikrofóny, rečnícke pulty, mikrofóny káblové prenosné reproduktory so zosilňovačom a iné prístroje, ktoré poslúžia na široké použitie ako hobby aj profi s obmedzením. Bezdrôvych mikrofónov je veľa druhov, ako aj značiek reprosústav a mixážnych pultov. Je len na rozhodnutí podľa Vašich potrieb, na akú akciu alebo podujatie potrebujete ozvučenie. Radi vám v tom pomôžeme, keďže som sa tým dlhé roky živil ako DJ.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 15 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 15 položiek