Kategórie

Nové produkty

Pletacie priadze Ice kožušinka Počet produktov v kategórii: 12

Veľmi elegantné pletacie priadze s efektom srste melírované, sú aj na dotyk príjemné ako kožušinka, mäkučké a hladké. Kožušinovú priadzu použijete na pletenie goliera, na manžety a lemy, aj na vestu a pod. V ponuke nájdete hrubšie kožušinkové priadze s melírovaným vlasom, aj kratší vlas, aj striedavo dlhý saténový vlas, či hustý kratučký vlas. Priadze dodajú vášmu výrobku luxusný vzhľad. Tovar máme skladom.

Podkategórie

 • Pletacia priadza Ice...

  Efektná pletacia a háčkovacia priadza s efektom hustejšieho kratšieho kožušinkového vlasu, ktorý je na retiazkovej priadzi. Priadzu môžete použiť napr. na lemovanie, vhodná je hlavne pre obdobie jeseň, zimu, jar. Priadza dáva aj na dotyk pocit kožušinkový. Hmotnosť klbka je 100g/90m, doporučené ihlice č. 6, zloženie je 100% Polyamid. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Ice...

  Efektná pletacia a háčkovacia priadza s efektom dlhého redšieho kožušinkového vlasu, ktorý je na retiazkovej priadzi. Priadzu môžete použiť napr. na lemovanie, vhodná je hlavne pre obdobie jeseň, zimu, jar. Kožušinková pletacia priadza je aj na dotyk ako kožušinka. Hmotnosť klbka je 100g/100m, doporučené ihlice č. 6, zloženie je 100% Polyamid. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Ice...

  Efektná pletacia a háčkovacia priadza je vytvorená z jemnučkého retiazkového očka, na ktorom sú jemné kratučké 0,5cm chĺpky. Na priadzi postupne prechádzajú 3 farby po cca 20- 30 centimetrových úsekoch. Na pletenine sa tak vytvárajú dúhované časti riadkov, ktoré sú zároveň jemne chĺpkaté kratučkým chĺpkom. Priadza je mäkká a príjemná na dotyk, hladká. Výrobky z pletacej priadze Ice Short Eyelash môžete nosiť na jeseň, zimu, jar. Hmotnosť klbka je 50g/250m, doporučené ihlice č. 6 - 7, zloženie je 100% Polyester. Tovar máme skladom

 • Pletacia priadza Ice...

  Efektná pletacia a háčkovacia priadza je vytvorená z jemnučkého retiazkového očka, na ktorom sú jemné kratučké 0,3cm až 1cm chĺpky. Na priadzi postupne prechádzajú farby po krátkych úsekoch, alebo sú jednofarebné. Na pletenine sa tak vytvárajú dúhované krátke časti riadkov, ktoré sú zároveň jemne chĺpkaté kratučkým chĺpkom. Priadza je mäkká a veľmi príjemná na dotyk, hladká. Výrobky z pletacej priadze Ice Polar Eyelash môžete nosiť na jeseň, zimu, jar. Hmotnosť klbka je 50g/100m, doporučené ihlice č. 6 - 7, zloženie je 60% Polyester, 40% Tactel (Polyamidové vlákno s mäkkým hodvábnym pocitom). Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Ice...

  Efektná pletacia a háčkovacia priadza je vytvorená z tenšieho retiazkového očka, na ktorom sú v rozostupoch cca 5cm jemné, 1cm dlhé strapčeky. Hlavná priadza je jednofarebná a strapčeky sú striedavo farbené na zemité odtiene. Na pletenine sa tak vytvárajú v odstupoch kožušinkové strapčeky. Priadza je mäkká a veľmi príjemná na dotyk, hladká a môžete ju použiť ako hlavnú priadzu, ale aj pripliesť do inej základnej priadze. Výrobky z pletacej priadze Ice Trawl môžete nosiť na jeseň, zimu, jar. Hmotnosť klbka je 50g/135m, doporučené ihlice č. 4,5 - 5, zloženie je 60% Akryl, 40% Polyester. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza...

  Efektná pletacia a háčkovacia priadza je vytvorená z 2 šnúr z tenších retiazkových očiek, na ktorých sú v minimálnych rozostupoch cca 3-4mm jemné strapčeky a hrčky. Priadze a strapčeky sú dúhované v krátkych odstupoch. Na pletenine sa tak vytvárajú v odstupoch kožušinkové kopčeky s jemným buklé efektom. Priadza je mäkká a príjemná na dotyk, hladká a môžete ju použiť ako hlavnú priadzu, ale aj pripliesť do inej základnej priadze. Výrobky z pletacej priadze Ice PomPom Techno môžete nosiť na jeseň, zimu, jar. Hmotnosť klbka je 50g/50m, doporučené ihlice č. 6 - 7, zloženie je 70% Akryl, 30% Vlna. Tovar máme skladom.

Zobrazených 1 - 12 z 12 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 12 položiek