Kategórie

Zľavnený tovar

Pletacie priadze Ice vlny Počet produktov v kategórii: 38

V skupine nájdete pletacie priadze z prírodných vlnených materiálov ako sú alpaka, angora, mohér aj vlna, s podielom polyamidu alebo akrylu. Priadze sú tenšie aj hrubšie a to hladké jednofarebné, s lurexom, melírované, aj efektné so strapčekami alebo baranček, viacfarebné aj hrubšie. Vlny sú vhodné hlavne na obdobie zimu, aj jeseň alebo jar a aj tie tenké vlákna príjemne zahrejú. Tovar máme skladom.

Podkategórie

 • Pletacia priadza Ice...

  Jemná a výdatná pletacia a háčkovacia priadza angora je mäkká a príjemná na dotyk. Priadza má jemné chĺpky a jemný zlatý prúžok okolo priadze. Výrobky z pletacej priadze Ice Angora môžete nosiť na jeseň, zimu, jar. Hmotnosť klbka je 100g/550m, doporučené ihlice č. 4, zloženie je 70% Angora, 30% Akryl. Tovar máme skladom. 


 • Pletacia priadza Ice...

  Jemná pletacia a háčkovacia priadza je s tenkým lurexovým vláknom po celej dĺžke. Priadza je mäkká a príjemná na dotyk a jemný lurex jej dodáva glamour vzhľad. Vlna je vhodná na svetrík, kardigan, pulover, pelerínu, pončo, alebo na čiapky. Výrobky z pletacej priadze Ice Loren Wool môžete nosiť hlavne na jeseň, zimu, jar. Hmotnosť klbka je 50g/255m, doporučené ihlice č. 3, zloženie: 30% Vlna, 65% Akryl, 5% Lurex. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Ice...

  Jemná mohérová pletacia a háčkovacia priadza je príjemná na dotyk, s jemnými chĺpkami, mäkká. Priadza je nenápadne tieňovaná. Výrobky z pletacej priadze Ice Mohair Wool Blend môžete nosiť na jeseň, zimu, jar. Hmotnosť klbka je 25g/230m, doporučené ihlice č. 2,5, materiálové zloženie je 55% Kid Mohér, 45% Mikro Polyamid. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Ice...

  Hrubá efektná pletacia a háčkovacia priadza s podielom vlny je z jednej vlnkovej nite, na ktorú sú kolmo husto navliekané strapčeky cca 2-3cm dlhé. Priadza je príjemná na dotyk, mäkká a matná. Pletenina vytvára dojem kožušiny perzián. Vlna je vhodná aj na kabátiky, kardigan, hrubšie svetre, peleríny a pončo, alebo na čiapky, goliere a lemy. Výrobky z pletacej priadze Ice Coco Wool môžete nosiť hlavne na jeseň, zimu, jar. Hmotnosť klbka je 100g/100m, doporučené ihlice č. 8, zloženie je 20% Vlna, 30% Polyamid, 50% Akryl. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Ice...

  Hrubšia pletacia a háčkovacia priadza je s buklé efektom. Priadza je mäkká a príjemná na dotyk, jemne melírovaná v prírodných farbách a vhodná je hlavne na jednoduchý žerzej vzor. Pletenina má stredne husto buklé. Vlna je vhodná na svetrík, kardigan, pulover, pelerínu, pončo, alebo na čiapky. Výrobky z pletacej priadze Ice Empoli Alpaka môžete nosiť hlavne na jeseň, zimu, jar. Hmotnosť klbka je 50g/120m, doporučené ihlice č. 4- 4,5 a zloženie je 20% Alpaka, 25% Vlna, 15% Bavlna, 40% Polyamid. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Ice...

  Hrubšia mohérová pletacia a háčkovacia priadza je príjemná na dotyk, s dlhšími jemnými chĺpkami je mäkká. Priadza je vhodná aj na kabátiky, kardigan, hrubšie svetre, peleríny a pončo. Výrobky z pletacej priadze Ice Kan Mohair môžete nosiť na jeseň, zimu, jar. Hmotnosť klbka je 50g/100m, doporučené ihlice č. 5, zloženie je 20% Mohér, 25% Vlna, 45% Akryl, 10% Polyamid. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Ice...

  Hrubšia efektná mohérová pletacia a háčkovacia priadza s väččím podielom mohéru. Priadza je spletaná z dvoch nití, pričom na jednej sú pravidelne vpletané krátke strapčeky, je príjemná na dotyk a mäkká. Pletenina je jemne chĺpkatá a miestami sú krátke riedke strapčeky inej farby. Priadza je vhodná aj na kabátiky, kardigan, hrubšie svetre, peleríny a pončo. Výrobky z pletacej priadze Ice Mohair Trawl môžete nosiť na jeseň, zimu, jar. Hmotnosť klbka je 100g/120m, doporučené ihlice č. 6, zloženie: 45% Mohér, 55% Akryl. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Ice...

  Mohérová pletacia a háčkovacia priadza s efektom je vytvorená mohérovou niťou a tenkou niťou, na ktorej sú po malých úsekoch krátke strapčeky. Na mohérovej pletenine sa vytvárajú s občasné krátke strapčeky. Priadza je mäkká. Výrobky z pletacej priadze Ice Mohair Wool Blend môžete nosiť na jeseň, zimu, jar. Hmotnosť klbka je 50g/65m, doporučené ihlice č. 6, zloženie je 45% Mohér, 25% Akryl, 30% Polyester. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Ice...

  Hrubšia efektná pletacia a háčkovacia priadza s podielom polyamidu je jemne plstená. Priadza má nerovnomernú hrúbku a každých cca 15 cm je jemná hrčka v kontrastnej farbe. Priadza je príjemná na dotyk a mäkká, hladká. Pletenina z tejto priadze je jemne plsteno chĺpkatá a miestami sú krátke bodky inej farby. Vlna je vhodná aj na kabátiky, kardigan, hrubšie svetre, peleríny a pončo a aj tašky. Výrobky z pletacej priadze Ice Tube Acryl Spots môžete nosiť na jeseň, zimu, jar. Hmotnosť klbka je 50g/90m, doporučené ihlice č. 6-8, zloženie: 18% Polyamid, 82% Akryl. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Ice...

  Stredne hrubá pletacia a háčkovacia priadza s polyamidom má výraznejší lesk a je jemne chĺpkatá. Priadza je dutinková z jemných lesklých nití a povrch má jemne mohérovo chĺpkatý. Vlna je príjemná na dotyk a mäkká. Pletenina z tejto priadze je jemne mohérovo chĺpkatá s podkladovým leskom. Vlna je vhodná aj na kabátiky, kardigan, svetre, peleríny a pončo a aj tašky. Výrobky z pletacej priadze Ice Silver Shine môžete nosiť na jeseň, zimu, jar. Hmotnosť klbka je 50g/145m, doporučené ihlice č. 4-5, zloženie je 50% Polyamid, 50% Akryl. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Ice...

  Zmesová pletacia a háčkovacia priadza s efektom je vytvorená spojením jemnej strapčekovej priadze s dlhším vlasom a tenšej krútenej priadze kontrastnej farby. Pletenina je jednoliata s jemnými mäkkými chlpkami po povrchu. Priadza je mäkká, veľmi príjemná na dotyk. Výrobky z pletacej priadze Ice Gardenia môžete nosiť na jeseň, zimu, jar. Hmotnosť klbka je 50g/100m, doporučené ihlice č. 4, zloženie je 20% Vlna, 33% Akryl, 47% Polyamid. Tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 38 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 38 položiek