Kategórie

Zľavnený tovar

Pletacie priadze Ice detské Počet produktov v kategórii: 14

Veselé pletacie priadze sú vhodné pre deti, aj dospelých. Priadze sú väčšinou viacfarebné, dúhované, vytvárajúce malé vzory aj väčšie riadky farebných vzorov, sú tu aj priadze s bombuľkami aj postavičkami. Priadze sú strednej hrúbky na ihlice od 2,5 do 5. Detské pletacie priadze použijete na pletenie svetríkov, na pulovre, kardigan, kabátiky, čiapky, šatočky a pod. Priadze sú hladké a príjemné na dotyk. Tovar máme skladom.

Podkategórie

 • Pletacia priadza Ice...

  Klasická pletacia priadza je vhodná aj pre deti do 3 rokov. Priadza je pravidelne melírovaná na určitým miestach tromi kontrastnými farbami na malom úseku. Pri pletení sa tak automaticky vytvára pravidelný malý vzor. Veľkosť, aj vzdialenosti vzorov tak závisia len od počtu očiek na pletenine, pričom stačí použiť len klasické žerzejové pletenie (1. riadok hladko, 2. riadok obratko). Výrobky z tejto priadze môžete nosiť na jar, jeseň, v zime.

  Hmotnosť klbka je 100g/360m, zloženie je 100% Baby Akryl, doporučené ihlice č. 3,5. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Ice...

  Klasická pletacia priadza v pradene má na priadzi našité farebné bambuľky. Každé pradeno má celkom cca 5 bambuliek o priemere 3cm. Každá bambuľka je v inej farbe = 1x fialová svetlá, 1x žltá, 1x výrazná hrášková svetlá, 1x marhuľková, 1x výrazná ružová. Bambuľky môžete použiť tak, ako vychádzajú na priadzi, alebo ich odstrihnúť a použiť kdekoľvek na pletenine. Pradeno je potrebné pred prácou najprv navinúť do klbka. Priadza je mäkká a príjemná na dotyk a je vhodná pre deti od 3 rokov. Výrobky z nej môžete nosiť na jar, jeseň, zimu.

  Hmotnosť pradena je 50g/120m, zloženie je 100% Akryl, doporučené ihlice č. 4. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Ice...

  Klasická pletacia priadza je vhodná aj pre deti do 3 rokov. Priadza je pravidelne melírovaná na určitým miestach tromi základnými kontrastnými farbami, ktoré sú zároveň dúhové v tmavších a svetlejších odtieňoch, farby sa menia po dlhších úsekoch. Pri pletení tak vzniká postupne prechádzajúca farebnosť v kontrastných farbách. Veľkosť, aj vzdialenosti vzorov tak závisia len od počtu očiek na pletenine, pričom stačí použiť len klasické žerzejové pletenie (1. riadok hladko, 2. riadok obratko). Výrobky z priadze Magic Baby môžete nosiť v období jar, jeseň, zima.

  Hmotnosť klbka je 100g/380m, zloženie je 100% Baby Akryl, doporučené ihlice č. 4. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Ice...

  Klasická pletacia priadza je vhodná aj pre deti od 3 rokov. Na priadzi sa pravidelne striedajú 4 farby po dlhších úsekoch, pričom sú zároveň všetky farby postupne dúhové v tmavších a svetlejších odtieňoch. Pri pletení tak vznikajú zaujímavé viacfarebné riadky. Veľkosť, aj vzdialenosti vzorov závisia len od počtu očiek na pletenine, pričom stačí použiť len klasické žerzejové pletenie (1. riadok hladko, 2. riadok obratko). Priadza je výdatná, mäkká a príjemná na dotyk. Výrobky z priadze Ice Magic Light môžete nosiť na jar, jeseň, v zime.

  Hmotnosť klbka je 100g/380m, zloženie je 100% Akryl, doporučené ihlice č. 3,5. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Ice...

  Klasická pletacia priadza je vhodná aj pre deti od 3 rokov. Priadza je pravidelne melírovaná na krátkych úsekoch dvomi kontrastnými farbami, pričom základná farba je zároveň dúhová v tmavších a svetlejších odtieňoch. Pri pletení tak vzniká malý vzor v kontrastných farbách. Veľkosť, aj vzdialenosti vzorov závisia len od počtu očiek na pletenine, pričom stačí použiť len klasické žerzejové pletenie (1. riadok hladko, 2. riadok obratko). Priadza Magic Design je mäkká a príjemná na dotyk a výrobky z nej môžete nosiť v obdobiach jar, jeseň, zima.

  Hmotnosť klbka je 100g/380m, zloženie je 100% Akryl, doporučené ihlice č. 3,5. Tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 14 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 14 položiek