Kategórie

Zľavnený tovar

Pletacie priadze Ice lurex, flitre  Počet produktov v kategórii: 14

Pletacie priadze s lurexom alebo flitrami sú vhodné aj na pleteninu na oslavu, večerné predstavenie, ale aj na bežné nosenie v glamour štýle. V ponuke nájdete dúhované aj jednofarebné lurexové priadze, s jemným podielom lurexu aj s výrazným, s flitrami chĺpkaté aj hladké, či retiazkové priadze. Tovar máme skladom.  

Podkategórie

 • Pletacia priadza Ice...

  Pletacia priadza Ice Magic Glitz je elegantná priadza dúhovaná s lurexovým lesklým vláknom. Priadza je dúhovaná vo viacfarebných odtieňoch. Pletenina vytvára vysoké riadky v jednej farbe, ktorá postupne dúhovo prechádza do ďalšej a ďalšej. Zloženie priadze je 95% Akryl a 5% Lurex, doporučené ihlice č. 4 - 4,5 a hmotnosť klbka je 100g/360m. Priadza je výdatná a na pulover vyrobený jednoduchým žerzejom v dámskej veľkosti č. 40 použijete cca 3-4 klbká. Priadzu Magic Glitz použijete na pletenie aj háčkovanie a môžete z nej vyrobiť pulovre, svetre, kardigan, vestu, kabátik, top, aj doplnky, šály, čiapky, tašky a pod. Výrobky z priadze môžete nosiť na jeseň, zima, jar. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Ice...

  Kvalitná pletacia priadza s lurexovou niťou, multikolor, dúhovaná, pletenina vytvára rôzne vysoké riadky z jednotlivých farieb. Pletaciu priadzu použijete na pulovre, svetríky, topy, kardigan, vestu, čiapky a pod. Priadza je vhodná na pletenie aj háčkovanie, použijete ju na jednoduché aj zložitejšie vzory. Výrobky z pletacej priadze Design Glitz môžete nosiť hlavne na jeseň, zimu, jar. Materiálové zloženie je 95% Akryl a 5% Lurex, hmotnosť klbka = 100g/360m, doporučené ihlice č. 4 a 4,5. Tovar máme skladom

 • Pletacia priadza Ice...

  Kvalitná pletacia priadza s lurexovou niťou, multikolor je dúhová a priadza je hustejšie točená. Pletenina vytvára rôzne vysoké tenšie riadky z jednotlivých farieb. Pletaciu priadzu použijete na pulovre, svetríky, topy, kardigan, vestu, čiapky a pod. Priadza je vhodná na pletenie aj háčkovanie, použijete ju na jednoduché aj zložitejšie vzory. Výrobky z pletacej priadze Rakkas môžete nosiť hlavne na jeseň, zimu, jar. Materiálové zloženie je 95% Akryl a 5% Lurex, hmotnosť klbka = 100g/390m, doporučené ihlice č. 4. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Ice...

  Efektná pletacia priadza je s lurexovou niťou. Pletenina vytvára malé obdĺžnikové kopčeky. Pletaciu priadzu môžete doplniť aj do jednofarebnej priadze ako pripletaciu a použijete ju na pulovre, svetríky, topy, kardigan, vestu, aj na večerný odev. Priadza je vhodná na pletenie aj háčkovanie, dobre vyznie aj na jednoduchých vzoroch. Výrobky z pletacej priadze Ladder môžete nosiť hlavne na jeseň, zimu, jar. Materiálové zloženie je 95% Akryl a 5% Lurex, hmotnosť klbka je 50g/150m, doporučené ihlice č.4,5. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Ice...

  Efektná pletacia priadza je na retiazkovom očku s lurexovou niťou, ktorá má výrazný podiel. Na pletenine sa vytvárajú miestami krátke zlaté strapčeky. Pletaciu priadzu môžete doplniť aj do jednofarebnej priadze ako pripletaciu a použijete ju na pulovre, svetríky, topy, kardigan, vestu, aj na večerný odev. Priadza je vhodná na pletenie aj háčkovanie, dobre vyznie aj na jednoduchých vzoroch. Výrobky z pletacej priadze Metallic Dazzle môžete nosiť hlavne na jeseň, zimu, jar. Materiálové zloženie je 80% Akryl a 20% Lurex, hmotnosť klbka je 50g/200m, doporučené ihlice č.4. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Ice...

  Efektná pletacia priadza s malými plastovými flitrami je jemná chĺpková, veľmi príjemná a mäkká na dotyk. Na pletenine sa vytvárajú jemné chĺpky cca 1cm dlhé. Pletaciu priadzu môžete doplniť aj do jednofarebnej (aj inofarebnej) priadze ako pripletaciu a napriek tomu bude zachovaná výrazná pôvodná farba. Priadzu použijete na pulovre, svetríky, topy, kardigan, vestu, aj na večerný odev. Priadza je vhodná na pletenie aj háčkovanie, dobre vyznie aj na jednoduchých vzoroch. Výrobky z pletacej priadze Techno Paillette môžete nosiť hlavne na jeseň, zimu, jar. Materiálové zloženie je 60% Polyamid, 30% Polyester, 10% Flitre, hmotnosť klbka je 50g/70m, doporučené ihlice č.5. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Ice...

  Efektná pletacia priadza retiazková s malými plastovými flitrami je jednofarebná, príjemná a mäkká na dotyk. Na pletenine sa sú redšie rozmiestnené malé flitre. Použijete ju na pulovre, svetríky, topy, kardigan, vestu, aj na večerný odev. Priadza je vhodná na pletenie aj háčkovanie, dobre vyznie aj na jednoduchých vzoroch. Výrobky z pletacej priadze Luna Paillette môžete nosiť hlavne na jeseň, zimu, jar. Materiálové zloženie je 94% Akryl a 6% Flitre, hmotnosť klbka je 50g/115m, doporučené ihlice č.4. Tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 14 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 14 položiek