Kategórie

Zľavnený tovar

Pletacie priadze Ice volánové Počet produktov v kategórii: 39

Efektné pletacie priadze s rôznymi druhmi volánikov. Nájdete tu volány krátke, aj dlhšie, hustejšie aj retiazkové, zdobené bombuľkami či flitrami, s lurexom, krajkové volánové priadze, oblúčkové malé volániky čačača a pod. Volánové pletacie priadze použijete hlavne na pletenie šálikov, volánov na svetre, volány na sukničky a dlhé sukne, na zdobenie kardiganov a tuník a pod. Tovar máme skladom.

Podkategórie

 • Pletacia priadza Ice...

  Volánová pletacia priadza dvojfarebná, volánik je jemný, z retiazkových vzorov. Môžete ju použiť na výrobu šálikov, sukničiek, lemov, na vesty, svetríky, tašky a pod. Priadza je určená hlavne na pletenie, avšak je možné s ňou aj háčkovať s použitím klasickej priadze. Na jeden šálik je potrebné 1 klbko. Priadza je vhodná na obdobie jar, jeseň, zima. Zloženie je 100% Akryl, ihlice č. 8, hmotnosť klbka je 100g/30m. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Ice...

  Volánová pletacia priadza dvojfarebná, volánik je jemný, z retiazkových vzorov a na koncoch sú malé bombuľky. Môžete ju použiť na výrobu šálikov, sukničiek, lemov, na vesty, svetríky, tašky a pod. Priadza je určená hlavne na pletenie, avšak je možné s ňou aj háčkovať s použitím klasickej priadze. Na jeden šálik je potrebné 1 klbko. Priadza je vhodná na obdobie jar, jeseň, zima. Zloženie je 85% Akryl, 15% Nylon, ihlice č. 7 - 8, hmotnosť klbka je 100g/30m. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Ice Amor

  Volánová pletacia priadza dvojfarebná, volánik je jemný, z retiazkových vzorov a na okraji je rovný lem z kontrastnej farby. Môžete ju použiť na výrobu šálikov, sukničiek, lemov, na vesty, svetríky, tašky a pod. Priadza je určená hlavne na pletenie, avšak je možné s ňou aj háčkovať s použitím klasickej priadze. Na jeden šálik je potrebné 1 klbko. Priadza je vhodná na obdobie jar, jeseň, zima. Zloženie je 100% Akryl, ihlice č. 8, hmotnosť klbka je 100g/30m. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Ice...

  Volánová pletacia priadza viacfarebná, vytvára jemné oblúčiky. Môžete ju použiť na výrobu šálikov, sukničiek, lemov, na vesty, svetríky, tašky a pod. Priadza je určená hlavne na pletenie, avšak je možné s ňou aj háčkovať s použitím klasickej priadze. Na jeden šálik je potrebné 1 klbko. Priadza je vhodná na obdobie jar, jeseň, zima. Zloženie: 90% Akryl, 10% Polyester, ihlice č. 3, hmotnosť klbka je 75g/10m. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Ice...

  Volánová pletacia priadza dúhovaná, vytvára dlhšie a hustejšie volániky. Môžete ju použiť na výrobu šálikov, sukničiek, lemov, na vesty, svetríky, tašky a pod. Priadza je určená hlavne na pletenie, avšak je možné s ňou aj háčkovať s použitím klasickej priadze. Na jeden šálik je potrebné 1 klbko. Priadza je vhodná na obdobie jar, jeseň, zima. Zloženie je 30% Nylon, 70% Bavlna, ihlice č. 4,5, hmotnosť klbka je 100g/25m. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Ice...

  Volánová pletacia priadza uni a dvojfarebná, je tvorená z retiazkovej vzorky. Môžete ju použiť na výrobu šálikov, sukničiek, lemov, na vesty, svetríky, tašky a pod. Priadza je určená hlavne na pletenie, avšak je možné s ňou aj háčkovať s použitím klasickej priadze. Na jeden šálik je potrebné 1 klbko. Priadza je vhodná na obdobie jar, jeseň, zima. Zloženie je 100% Akryl, ihlice č. 4,5, hmotnosť klbka je 75g/30m. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Ice...

  Volánová pletacia priadza dúhovaná má hustejšie pletený volánik. Môžete ju použiť na výrobu šálikov, sukničiek, lemov, na vesty, svetríky, tašky a pod. Priadza je určená hlavne na pletenie, avšak je možné s ňou aj háčkovať s použitím klasickej priadze. Na jeden šálik je potrebné 1 klbko. Priadza je vhodná na obdobie jar, jeseň, zima. Zloženie priadze je 100% Akryl, hmotnosť klbka je 100g/30m a doporučené ihlice č. 5. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Ice...

  Volánová pletacia priadza dúhovaná s hustejšie pleteným volánikom má po okrajoch lurexový úzky lem. Môžete ju použiť na výrobu šálikov, sukničiek, lemov, na vesty, svetríky, tašky a pod. Priadza je určená hlavne na pletenie, avšak je možné s ňou aj háčkovať s použitím klasickej priadze. Na jeden šálik je potrebné 1 klbko. Priadza je vhodná na obdobie jar, jeseň, zima. Zloženie je 90% Akryl, 10% Lurex, ihlice č. 5, hmotnosť klbka je 100g/30m. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Ice...

  Volánová pletacia priadza s retiazkovým vzorom a flitrami. Môžete ju použiť na výrobu šálikov, sukničiek, lemov, na vesty, svetríky, tašky a pod. Priadza je určená hlavne na pletenie, avšak je možné s ňou aj háčkovať s použitím klasickej priadze. Na jeden šálik je potrebné 1 klbko. Priadza je vhodná na obdobie jar, jeseň, zima. Zloženie je 95% Akryl, 5% Flitre, ihlice č. 7 - 8, hmotnosť klbka je 100g/30m. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Ice...

  Volánová pletacia priadza jednofarebná krajková tvorí krásny krajkový volánik. Môžete ju použiť na výrobu šálikov, sukničiek, lemov, na šaty, blúzky, na vesty, svetríky, tašky a pod. Priadza je určená hlavne na pletenie, avšak je možné s ňou aj háčkovať s použitím klasickej priadze. Na jeden šálik je potrebné 1 klbko. Priadza je vhodná celoročne. Zloženie je 100% Polyamid, ihlice č. 3, hmotnosť klbka je 100g/28m. Tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 39 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 39 položiek