Kategórie

Zľavnený tovar

PLETACIA PRIADZA ICE Počet produktov v kategórii: 156

Veľký výber mnohorakých efektných pletacích priadzí, ktoré využijete na Vašu tvorbu. Tieto priadze už svojou farebnosťou a  nápaditosťou podporujú a inšpirujú k tvorbe. Nájdete tu tenké letné aj ploché letné stužkové priadze, klasické priadze tenké a zároveň hrejivé mohérové alebo angorové priadze, vlny s efektami strapčeky, kopčeky, vlnky, guľky, buklé, kožušinkové vlny, aj priadze s lurexom, dúhové aj detské priadze, no a samozrejme aj obľúbené volánové priadze. Tovar máme skladom. 

Podkategórie

 • Pletacie priadze Ice...

  Plochá pletacia priadza má tvar stuhy a nájdete ju vo viacerých šírkach. Stuhové pletacie priadze sú hladké alebo s pridaním lurexu, so strapčekami, dutinkové, jednofarebné alebo dúhované, saténovo lesklé aj matné, rovné okraje alebo vlnkované. Efektnou stužkovou priadzou viete vytvoriť zaujímavé tielka, topy, svetríky, kabátiky a pod. Stužkové priadze najlepšie vyniknú pletením. Tovar máme skladom.   

 • Pletacie priadze Ice...

  Pletacie priadze s lurexom alebo flitrami sú vhodné aj na pleteninu na oslavu, večerné predstavenie, ale aj na bežné nosenie v glamour štýle. V ponuke nájdete dúhované aj jednofarebné lurexové priadze, s jemným podielom lurexu aj s výrazným, s flitrami chĺpkaté aj hladké, či retiazkové priadze. Tovar máme skladom.  

 • Pletacie priadze Ice...

  Pletacie priadze s rôznymi efektami. Nájdete tu priadze strapčekové, hrčkové, uzlíkové, chlpaté s uzlíkmi, mohérové s krátkymi strapčekami, bublinové a pod. Pletenina je z týchto priadzí vždy efektná a niekedy z nich stačí len malý diel na celom pletenom či háčkovanom výrobku. Efektné priadze pekne vynikajú na golieri, zaujímavé sú bolerká alebo prehozy či nákrčníky, čiapky, alebo svetríky kombinované s klasickou priadzou. Tovar máme skladom.  

 • Pletacie priadze Ice...

  Veľmi elegantné pletacie priadze s efektom srste melírované, sú aj na dotyk príjemné ako kožušinka, mäkučké a hladké. Kožušinovú priadzu použijete na pletenie goliera, na manžety a lemy, aj na vestu a pod. V ponuke nájdete hrubšie kožušinkové priadze s melírovaným vlasom, aj kratší vlas, aj striedavo dlhý saténový vlas, či hustý kratučký vlas. Priadze dodajú vášmu výrobku luxusný vzhľad. Tovar máme skladom.

 • Pletacie priadze Ice...

  Efektné pletacie priadze s rôznymi druhmi volánikov. Nájdete tu volány krátke, aj dlhšie, hustejšie aj retiazkové, zdobené bombuľkami či flitrami, s lurexom, krajkové volánové priadze, oblúčkové malé volániky čačača a pod. Volánové pletacie priadze použijete hlavne na pletenie šálikov, volánov na svetre, volány na sukničky a dlhé sukne, na zdobenie kardiganov a tuník a pod. Tovar máme skladom.

 • Pletacie priadze Ice vlny

  V skupine nájdete pletacie priadze z prírodných vlnených materiálov ako sú alpaka, angora, mohér aj vlna, s podielom polyamidu alebo akrylu. Priadze sú tenšie aj hrubšie a to hladké jednofarebné, s lurexom, melírované, aj efektné so strapčekami alebo baranček, viacfarebné aj hrubšie. Vlny sú vhodné hlavne na obdobie zimu, aj jeseň alebo jar a aj tie tenké vlákna príjemne zahrejú. Tovar máme skladom.

 • Pletacie priadze Ice...

  Pletacie priadze bavlnené, viskózové, hodvábne, aj zmes prírodných vlákien nájdete v skupine prírodné priadze. Priadze sú jemné a príjemné na dotyk, skôr tenšie, preto výdatné. Prírodné pletacie priadze sú vhodné na pletenie aj háčkovanie pre milovníkov prírodných materiálov, aj pre deti. Tovar máme skladom.

 • Pletacie priadze Ice...

  Veselé pletacie priadze sú vhodné pre deti, aj dospelých. Priadze sú väčšinou viacfarebné, dúhované, vytvárajúce malé vzory aj väčšie riadky farebných vzorov, sú tu aj priadze s bombuľkami aj postavičkami. Priadze sú strednej hrúbky na ihlice od 2,5 do 5. Detské pletacie priadze použijete na pletenie svetríkov, na pulovre, kardigan, kabátiky, čiapky, šatočky a pod. Priadze sú hladké a príjemné na dotyk. Tovar máme skladom.

 • Pletacie priadze Ice...

  Pletacie priadze s klasickým dizajnom sú jednofarebné alebo melírované, či dvojfarebné. Priadze viete použiť na výrobu svetríkov, na pulovre, na kardigan, vestu, na čiapku a pod. Priadze sú stredne tenké. Tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 156 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 156 položiek