Kategórie

Nové produkty

Meniče napätia plný sínus EU Počet produktov v kategórii: 5

Kvalitné meniče napätia  s transformátorom alebo z frekvenčným meničom  vyrobené v Europe

Podkategórie

 • Transformátorové...

  Rada meničov SINUS pre citlivé elektronické prístroje - špičkové meniče značky VICTRON ENERGY , výstupom je čistá sínusoida  (veľmi dobre odolný prúdovéj záťaži, ktorú produkujú napr. elektromotory), od výkonu 750VA a vyššie, navyše integrovaný režim úspory energie. Keď sa menič automatický uspí na vlastnú spotrebu 2-10W podľa výkonu meniča.

 • Špecialné meniče z...

   Špecialné meniče ktoré funguju ako ups aj v ostrovnom režime. Možete si vyrábať energu zo slnka a vetra a keď bude málo slnka a vetra tak sa menič sám pripojí k sieti aby bola nepretržitá dodávka energie do domácnosti. Funguje to aj opačne. Pri výpadku siete budete mať vlastný záložný zdroj ktorý bude fungovať z batérií . Dĺžka zálohovania a výroby elektrickej energie závisi od veľkosti batérií a spotreby domácnosti.

 • Transformátorové...

  200÷8000W (sínus) Meniče sú určené pre napájanie zariadení striedavým napätím 230VAC získaného z usmerneného napätia 12V, 24V alebo 48V batérií. Meniče majú čistý sínusový výstup ako vo verejnej sieti a vďaka transformátorom su odolné voči veľkým špičkám na výstupe 230V

 • Meniče napätia STUDER...

  Transformátorové meniče studer

Zobrazených 1 - 5 z 5 položiek
Zobrazených 1 - 5 z 5 položiek