Kategórie

Nové produkty

NÁPLETY ELASTICKÉ Počet produktov v kategórii: 1

Elastické náplety kusové alebo v metráži sa používajú ako patenty na rukávy, na spodok bundy, trička, mikiny, na goliere alebo stojáčiky, aj na pás nohavíc alebo sukne. Náplety sa dodávajú kusové s danou šírkou aj výškou, aj v metráži ako tunel. Tovar je skladom na kremik.sk.

Podkategórie

  • Náplety elastické kusové

    Elastické náplety - patent na oblečenie v tejto skupine sa predáva na kusy 16cmx 80cm. Patent je vyrobený ako tunel cca 40cm, po rozstrihnutí tunela Vám vznikne 80cm široký pás, vysoký 16cm. Materiál je zmesový a vysoko elastický. Náplety môžete použiť ako patent na bunde, mikine, tričku, patent na rukávoch, na golier, aj na pás sukne, nohavíc, na tepláky a pod. Tovar je skladom na kremik.sk. 

  • Náplety elastické -...

    Elastické náplety - patent na oblečenie je 40cm široký tunel a predáva sa na metre. Po rozstrihnutí tunela Vám vznikne 80cm široký pás. Materiál je zmesový a vysoko elastický. Náplety môžete použiť ako patent na bunde, mikine, tričku, patent na rukávoch, na golier, aj na pás sukne, nohavíc, na tepláky a pod. Tovar je skladom na kremik.sk. 

Zobrazených 1 - 1 z 1 položky
Zobrazených 1 - 1 z 1 položky