Kategórie

ZAMAT, PRACÍ KORD METRÁŽ Počet produktov v kategórii: 26

Bavlnené, nylonové alebo zmesové pracie kordy sú elastické, s vlasovým alebo hrubším prúžkovaním. Nájdete tu aj prací kord s potlačou. Zamat pevný je klasický bavlnený velvet, používaný aj v dnešnej dobe na vrchné oblečenie, tašky a pod. V ponuke máme aj zamat polyesterový, aj zamatový prešiv. Nájdete tu aj elastický úpletový zamat. Prací kord aj zamat použijete na vychádzkové, spoločesnké, športové, aj detské oblečenie. Tovar máme skladom.

Podkategórie

  • Prací kord elastický

    Elastické pracie kordy bavlnené, nylonové, aj polyesterové sú s veľmi tenkým pozdĺžnym riadkovaním. Materiály sú príjemné na dotyk, tenšie a vďaka podielu elastanu pohodlné a držia tvar. Tovar máme skladom.

  • Zamat pevný

    Jemný odevný bavlnený zamat pevný má veľmi krátky vlas. Zamat je mäkký, hladký, príjemný na dotyk a vyrábaný je v šírke 145 cm z prírodného materiálu = 100% Bavlna. V ponuke nájdete aj zamat polyesterový, aj zamatový prešiv. Zo zamatu môžete vyrobiť kabátik, sako, dlhší kabát, kostým, tašku a pod.. Tovar máme skladom.

  • Zamatový úplet hrubší

    Elegantný zamat hrubší je elastický úplet, ktorý môžete použiť hlavne na bluzóny, bundičky, na kabátiky, mikiny, na hrubé legýny, sukne, a pod. Tento materiál môžete použiť aj ako deku, poťahy a pod. Materiál je hebký, príjemný na dotyk, hrejivý, lesklý a zamatový, nekrčí sa a príjemne sa nosí. Zamatový úplet je vyrábaný v šírke 160cm. Tovar máme skladom. 

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 26 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 26 položiek