Kategórie

Zľavnený tovar

FLITRE, GLITRE, KORÁLKY ARANŽOVACIE Počet produktov v kategórii: 73

Aranžovacie korálky využijete pri výrobe dekorácií, pri zdobení, výrobe kytíc a pod. Flitre nájdete krúžky, motýle, hviezdičky, kvietky, mesiačiky, štvorčeky, lístky a pod. a môžete ich použiť na výzdobu, výrobu dekorácií, aj pri šití, či na zdobenie pletených a háčkovaných výrobkov. Tovar máme skladom.

Podkategórie

 • Korálky aranžovacie

  Plastové korálky vhodné na aranžovanie majú dierku- prievlak na prevlečenie. Nájdete tu rôzne tvary kryštáliky, diamanty, kvietky, srdiečka, hviezdičky aj klasické guličky. Korálky použijete na výrobu ozdôb, na girlandy, na závesy, do kytíc a pod. Tovar máme skladom. 

 • Korálky ozdoby,...

  Korálky ozdoby sú plastové korálky, ktoré nemajú dierky a slúžia iba na vyplnenie priestoru, na aranžovanie, do váz a pod. Zrkadielka samolepiace viete použiť pri výrobe rôznych dekorácií, darčekov a aranžmá. Tovar máme skladom.

 • Flitre krúžky

  Flitre krúžky kovové a plastové v tejto skupine sú rovné, lomené, s hologramom, hladké, väčšie aj menšie priemery a hmotnosti balení. Flitre majú jednu dierku v strede a viete ich našiť ručne alebo strojovo, môžete do stredu pridať aj malú korálku. Flitre môžete použiť aj ako dekoráciu, len tak rozsypať na stôl či obrús, alebo ich prilepiť na textil či papier. Tovar máme skladom.      

 • Flitre tvarované

  Tvarované flitre kovové alebo plastové s menším aj väčším rozmerom použijete na výzdobu oblečenia, doplnkov, na tašky, bytový textil, na darčeky, dekorácie a podobne. Nájdete tu kvietky, flitre hviezdičky, mesiačiky, veľké vyrezávané, hladké alebo s hologramom, flitrové lístky, štvorce, aj veľké flitrové motýle. Tovar máme skladom. 

 • Glitre

  Práškové farebné glitre k výzdobe textilu, papiera, dreva a iné

  Návod na použitie:
  Pre aplikáciu na textil najprv naneste textilné lepidlo v potrebnej hrúbke a tvare na materiál. Potom posypte práškovými glitrami, jemne pritlačte. Po zaschnutí je dobré prežehliť lepenú plochu cez látku.
  Vyskúšajte si aplikáciu najskôr na kúsku materiálu.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 73 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 73 položiek