Kategórie

Zľavnený tovar

ARANŽÉRSKE DOPLNKY DEKORAČNÉ Počet produktov v kategórii: 70

Široký výber dekoračných ozdôb využijete na výzdobu svadobnú, na torty, na kytice, na výzdobu stolov aj miestností, na účesy, brošne, vlasové a iné ozdoby, na darčeky, vianočné ozdoby a pod. Tovar máme skladom.

Podkategórie

 • Perličky na šnúre- metráž

  Ozdobné plastové korálky guličky sú prilepené na silikónovej šnúre. Tieto perličky na šnúre môžete použiť na výzdobu, na účesy, do kytíc, na dekoráciu, výzdobu darčekov, na brošne aj fascinátory na vlasy, na torty a zákusky ako výzdobu a pod. Tovar máme skladom na kremik.sk. 

 • Perličky na šnúre guličky

  Ozdobné plastové korálky v tvare guličky sú prilepené na silikónovej šnúre. Tieto perličky na šnúre môžete použiť na výzdobu, na účesy, do kytíc, na dekoráciu, výzdobu darčekov, na brošne aj fascinátory na vlasy, na torty a zákusky ako výzdobu a pod. Tovar máme skladom na kremik.sk.

 • Perličky na šnúre...

  Ozdobné srdiečka alebo oválky plastové korálky sú prilepené na silikónovej šnúre. Tieto perličky na šnúre môžete použiť na výzdobu, na účesy, do kytíc, na dekoráciu, výzdobu darčekov, na brošne aj fascinátory na vlasy, na torty a zákusky ako výzdobu a pod. Tovar máme skladom na kremik.sk. 

 • Aplikácie na drôtiku

  Aplikácie na drôtiku sú malé aplikácie, ktoré majú základ vytvorený z drôtiku a sú obalené organzou alebo tylom a sú ozdobené. Aplikácie môžete prišiť a niektoré majú odspodu zatvárací špendlík, ktorým jednoducho pripevníte aplikáciu na potrebné miesto. Tovar máme skladom.

 • Sviečky

  Vonné alebo zdobené sviečky k dekorácii aj použitiu môžete nájsť v tejto skupine. Tovar máme skladom na kremik.sk.

 • Lupene ruží dekoračné

  Textilná dekorácia imituje lupene ruží. Textilné lupene môžete použiť na dokoráciu, výzdobu, aranžovanie a pod. Tovar máme skladom na kremik.sk.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 70 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 70 položiek