Kategórie

ARANŽÉRSKE DOPLNKY PRÍRODNÉ Počet produktov v kategórii: 49

Prírodné aranžérske doplnky použijete na výzdobu kytíc, na dekorácie, na svadobnú výzdobu, na výrobu dekorácií a prírodné pierka použijete na výrobu bižutérie, či zdobenie spoločenských šiat. Tovar máme skladom. 

Podkategórie

 • Ozdobné perie

  Široký výber prírodných pierok nájdete v tejto skupine. Pierka sú dlhšie aj kratšie, predávané po 1 kuse, aj na balenia. Zaradili sme pre Vás pireka pávie prírodné aj farbené, pierka bažantie, pierka kohútie aj slepačie, páperie, pštrosie perie, aj farebné hawai sliepačie. Pierka viete využiť na výrob náušníc aj náhrdelníkov, viete ich našiť na spoločenské šaty, vyrobiť bižutérnu ozdobu, fascinátor, na výrobu karnevalového oblečenia, na svadobnú výzdobu, na dekoráciu. Dokonca aj pre rybárov sú pierka vhodné na výrobu mušiek na chytanie. Tovar máme skladom.

 • Sisal na aranžovanie,...

  Sisal je prírodný materiál, pozostávajúci z tenkých šnúr, ktoré môžete akokoľvek rozložiť a naaranžovať podľa potreby. Sisal je farbený. Prírodný materiál je využívaný celoročne na akúkoľvek výzdobu, do kytíc, na veniec, na vianočnú výzdobu, aj na výrobu malých figúrok. Sisal predávame balený v 50g balíčkoch. Juta je prírodný materiál na výzdobu a predávame ho ju farbenú.

 • Aranžovacie gule drôtené

  Aranžovacie gule z prírodného materiálu môžete použiť pri rôznych aranžmá, do kvetinových väzieb, na výzdobu sviatočnej tabule, do priehľadných váz, na rôzne dekorácie a dekoračné predmety. V tejto skupine nájdete gule drôtené z hladkého drôtu alebo z kučeravých drôtikov. Tovar máme skladom.

 • Aranžovacie gule ratanové

  Prírodné ratanové gule sú ručne robené a vyrábané sú vo viacerých rozmeroch. V ponuke máme aktuálne 3 cm a 4 cm ratanové gule. Ratan môžete použiť na výzdobu, do kytíc, na aranžovanie a pod. Tovar máme skladom.

 • Sušené kvety, listy,...

  Prírodné kvety, listy a prúty sú sušené a upravené farebne. Predávame ich vo zväzkoch alebo sólo. Sušené kvety a listy môžete použiť na kvetinovú výzdobu, na dekoráciu a pod. Tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 49 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 49 položiek