Kategórie

Zľavnený tovar

KORÁLKY, BIŽUTÉRNE KOMPONENTY Počet produktov v kategórii: 97

V tejto skupine nájdete korálky sklenené, drevené, plastové, kovové, korálky prívesky, korálky z prírodnej perlete, korálky s veľkým prievlakom a aj bižutérne komponenty na výrobu bižutérie. Bižutérne komponenty obsahujú komponenty na výrobu náušníc, náramkov, náhrdelníkov aj prsteňov a brošní, ozdôb do vlasov. Tovar máme skladom.

Podkategórie

 • KORÁLKY SKLENENÉ

  Korálky sklenené rokajly, ramše, ohňovky, farbené, rúrky, dvojfarebné rokajly, sklenené perly voskované a pod. sú korálky vyrábané zo skla rôznymi technikami. Vyrobíte si z nich náhrdelníky, náramky, prstene, náušnice, rôzne postavičky, ozdoby, šitú bižutériu, korálkové kytice, prívesky, brošne a pod. Tovar máme skladom. 

 • KORÁLKY MINERÁLY,...

  Korálky z prírodnej perlete riečnej sú v tvaroch krúžky, peniažky, kvietky, oválky, valčeky, perličky a pod. Nájdete tu mnohé farby, tvary, veľkosti. Tieto korálky použijete na výrobu bižutérie, aj na výzdobu oblečenia a pod. Korálky z prírodných minerálov použijete na výrobu luxusnej bižutérie. Všetky prírodné korálky využijete na výrobu náhrdelníkov, náramkov, na náušnice, brošne, ozdoby a pod. Tovar máme skladom.

 • KORÁLKY KOVOVÉ

  Hľadáte korálky na exkluzívnu bižutériu? Medzi kovovými korálkami nájdete ozajstné skvosty. Korálky Cloisonne, malé aj väčšie kovové korálky tvarované, či guličky, korálky šatonové s brúsenými sklenenými malými kamienkami ako guličky alebo rondelky. Tieto korálky sú vhodné aj na výrobu dnes moderných náhrdelníkov- ako obojok, stačí jedna gulička na jemnú retiazku a je to. Tovar máme skladom.      

 • KORÁLKY PLASTOVÉ

  Plastové korálky sú odľahčené korálky, ktoré tvarom a dizajnom imitujú sklenené, kovové alebo prírodné korálky. Plastové korálky sú vhodné na doplňovanie k ťažším korálkam, no aj vzájomnou kombináciou vytvoríte zaujímavú bižutériu. Niektoré korálky môžete aj našívať na oblečenie a doplnky, na kroje, spoločenské šaty a pod. V skupine nájdete korálky guličky, voskované perly, kvietky, ováliky, slzičky, ryža, postavičky, mačacie oči a pod. Tovar máme skladom.    

 • KORÁLKY DREVENÉ

  Korálky drevené s prievlakom cca 2mm v tvaroch gulička, kvet, hviezdička, valčeky, ováliky nájdete jednofarebné morené, aj maľované alebo vypaľované. Drevené korálky použijete na výzdobu tašiek, na čiapky, svetríky, na ukončenie tenšej šnúrky a pod. Tovar máme skladom. 

 • KORÁLKY VEĽKÝ PRIEVLAK

  Korálky s veľkým prievlakom môžete použiť na výrobu bižutérie, aj na zdobenie odevov, tašiek, doplnkov a pod. Korálky viete navliecť na koženú alebo koženkovú šnúru, na úplet, textilnú šnúru a pod. Prievlaky majú priemer cca 3-6mm. Tovar máme skladom. 

 • KORÁLKY - PRÍVESKY

  Korálky prívesky máme v ponuke menšie kovové - to sú jemné prívesky z bižutérneho kovu, ktoré použijete aj viac kusov naraz. Kovové prívesky sú vhodné na výrobu bižutérie, aj na prišitie o odev. Korálky prívesky s minerálmi sú väčšie prívesky v kovovom lôžku, ktoré jednoducho použijete ako sólo komponent na kožu, retiazku alebo koženkovú šnúru a pod. Plastové prívesky použijete na bižutériu s miešanými komponentami a ozdobami, môžete ich však použiť aj sólo napr. s koženou šnúrou, na zapletané náramky a pod. Tovar máme skladom.

 • BIŽUTÉRNE KOMPONENTY

  Neodmysliteľné bižutérne komponenty sú pre výrobu náramkov, náhrdelníkov, prsteňov, náušníc, brošní, aj ozdoby do vlasov či iné ozdoby. Nájdete tu základné aj doplnkové polotovary = ketlovacie ihly, uzatvárania, karabínky, drôtiky bižutérne, spojovacie krúžky, retiazky, filigrány, voskované šnúry, remienky z ekokože, všetko na výrobu vašej bižutérie. Nechajte sa inšpirovať komponentami a korálkami a nápad príde. Tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 97 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 97 položiek