Kategórie

Nové produkty

Zľavnený tovar

ŠNÚRKY SATÉN, KOŽENKA Počet produktov v kategórii: 65

V tejto skupine nájdete šnúrky saténové korzetové, dutiny saténové, dutinky a šnúry koženkové. Materiály môžete využiť na šnurovanie korzetov, na ramienka na šaty, topy, tričká a pod., na rúčky na listové kabelky, na výrobu náramkov aj náhrdelníkov, na výrobu aplikácií, na zdobenie, bytový textil a pod. Materiály sa predávajú na metre, vybrané materiály sú už strihané a tie sa predávajú na kusy. Tovar máme skladom.

Podkategórie

 • Šnúry saténové...

  Kvalitné saténové šnúry korzetové sú kusové. Šnúrky sú pevné a netrhajú sa, sú stálofarebné a priemer majú 2mm. Použijete ich na šnurovanie korzetov aj spoločenských či svadobných šiat, na šnurovanie odevov, na výzdobu, do kytíc, na výrobu dekorácií, na výrobu bižutérie, na spletanie Kumihimo kolieskom a pod. Tovar máme skladom.

 • Šnúry satén korzetové...

  Kvalitné saténové šnúry korzetové sú v metráži. Šnúrky sú pevné a netrhajú sa, priemer majú 2mm aj 1mm. Použijete ich na šnurovanie korzetov aj spoločenských či svadobných šiat, na šnurovanie odevov, na výzdobu, do kytíc, na výrobu dekorácií, na výrobu bižutérie, na spletanie Kumihimo kolieskom a pod. Korzetové šnúry si vyberiete z mnohých farieb. Tovar máme skladom.

 • Koženkové šnúrky

  Kvalitné šnúrky koženkové použijete na šnurovanie korzetov, na vesty a bundičky, na šaty a spoločenské šaty, na zdobenie odevov, aj na tašky a kabelky a použijete ich aj na topánky. Šnúra je dostatočne pevná a ohybná a dobre sa s ňou pracuje. Vyberiete si z ponuky v základných lesklých farbách a nájdete tu aj metalovú zlatú. Tovar máme skladom.

 • Šnúrka saténová...

  Saténová šnúrka dutinka má priemer 4mm a je vhodná na šaty na ramienka, aj na viazanie korzetov, na spoločenské šaty, na tielka a topy, na nočné prádlo. Saténovú šnúru 4mm použijete aj na zdobenie, pri výrobe fascinátorov a pod.. Dutinka je dostatočne pevná a je šitá niťou alebo laserom. Tovar máme skladom. 

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 65 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 65 položiek