Kategórie

Nové produkty

ÚPLET VISKÓZA - METRÁŽ Počet produktov v kategórii: 111

Elastické úplety z prírodnej viskózy alebo zmesové majú potlač s mnohými námetmi. Nájdete tu úplety s bordúrou, s veľkými vzormi, animal potlač, kvetinové, bodkované, aj pásikové. Viskózový úplet má výborné vlastnosti, je hladký, padavý veľmi príjemný na dotyk a výrobky z neho je možné nosiť celoročne, aj cez horúce leto. Úplety sú vhodné pre dospelých aj pre deti. Vyrábané sú v šírkach 145 až 180cm a výborne sa hodia na šaty, tričko, top, kabátik, sukňu, nohavice, legíny, aj domáce a nočné prádlo. Tovar máme skladom.  

Podkategórie

 • Úplet viskóza...

  Elegantný žerzejový elastický úplet stredne hrubý je vhodný na tričká, šaty a pod. Úplet je vyrobený z prírodnej viskózy a elastanu, je to novodobý materiál, príjemný na dotyk, hladký, mäkký, ľahký, vzdušný a chladivý v lete, aj hrejivý v zime. Vďaka výborným vlastnostiam ho môžete nosiť celoročne. Úplet je vyrábaný v šírke 150cm. Tovar máme skladom.

 • Úplet viskóza vzor

  Elegantný elastický úplet žerzej z čisto prírodného materiálu, potlačený stredne veľkým vzorom, je vhodný na šaty, tričká, sukne a pod. Materiál je ľahký, mäkký, padavý a veľmi príjemný na dotyk. Má výborné termoizolačné vlastnosti a je vhodný na nosenie celoročne. Vyrábaný je v šírkach od 150cm. Tovar máme skladom.

 • Úplet viskóza veľký vzor

  Elegantný elastický úplet žerzej z čisto prírodného materiálu je potlačený veľkým vzorom. Ušijete z neho šaty, tričká, sukne a pod. pre ženy aj deti. Materiál je ľahký, mäkký, padavý a veľmi príjemný na dotyk. Má výborné termoizolačné vlastnosti a oblečenie z viskózového úpletu môžete nosiť celoročne. Vyrábaný je v šírkach od 150cm. Tovar máme skladom.

 • Úplet viskóza pásik,...

  Elastický úplet z prírodnej viskózy má výborné termoizolačné vlastnosti, je veľmi príjemný a hladký na dotyk, pohodlý, padavý. Určite si obľúbite aj vzor pásiky, ktorý môžete použiť sólo a môžete ho aj kombinovať s inými vzormi úpletov, či krajkou. Tovar máme skladom.  

 • Úplet viskóza zmes...

  Elegantný mäkký zmesový úplet s melé úpravou, s jemne lesklým vlasom. V skupine je aj tenší, jemne vypaľovaný. Zmesové úplety použijete na tričká, šaty, legíne, sukne, bundičky a pod. Oblečenie z nich môžete nosiť celoročne. Úplety sú menej krčivé, hladké, padavé, ľahko sa ošetrujú. Tovar máme skladom.


 • Úplet viskóza zmes vzor

  Elastický zmesový úplet je zložený z podielu prírodnej viskózy, polyesteru a elastanu. Vyrábaný je v šírkach 145 až 180cm a je  potlačený rôznymi vzormi. Materiály sú tenšie aj stredne hrubé, v hmotnostiach 175 až 250g/m. Úplety zmesové sú menej krčivé a sú vhodné na šaty, sukne, tričká, tuniky a pod. vo všetkých ročných obdobiach. Tovar máme skladom.

 • Úplet viskóza zmes...

  Hrubší mierne elastický úplet s potlačou je výborný najmä na obdobie jar, jeseň, zima. Zhotovíte z neho napr. šaty, sukne, kabátiky, bundičky, mikiny aj nohavice. Úplety sú vyrábané v šírkach 145 - 155cm. Tovar máme skladom. 

 • Úplet viskóza zmes...

  Hrubší pružný úplet jednofarebný je zmes prírodnej viskózy a nylonu s pridaným elastanom. Vyrábaný je v šírkach 150- 155cm. Úplety sú vhodné na výrobu vrchného oblečenia - šaty, kabátiky, mikiny, bundy, sukne, kostýmky a pod. Tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 111 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 111 položiek