Kategórie

Zľavnený tovar

PLETACIA PRIADZA CHEVAL BLANC Počet produktov v kategórii: 108

Kolekcia kvalitných pletacích priadzí francúzskej výroby má značku Cheval Blanc.
Nájdete tu klasické akrylové priadze, vlnené a zmesové priadze, ale aj efektné priadze v módnych farbách.
Pletacie priadze Cheval Blanc máme skladom ihneď k odberu a doplňujeme ich podľa potreby.

Podkategórie

 • PLETACIA PRIADZA...

  Kvalitná klasická pletacia priadza je určená pre ručné pletenie. V ponuke je výber cca 40 farieb v módnych odtieňoch. Priadza pochádza z Francúzska, má dlhoročnú tradíciu a môžete ju použiť na pletenie jednoduchých aj zložitých vzorov, aj na háčkovanie. Diane sa pekne ukladá. Výrobky z nej môžete nosiť na jeseň, zimu, jar. Dodávaná vlna na pletenie je v zložení 100% Akryl, ihlice sú doporučované c. 3-3,5 a hmotnosť klbka je 50g/155m. Tovar máme skladom.

 • PLETACIA PRIADZA...

  Kvalitná tenšia pletacia priadza pre ručné pletenie vytvára farebný, pravidelne sa opakujúci jemný vzor = jednofarebné pruhy, v ktorých sú malé farebné vzory. Je jemná a mäkká a vhodná aj pre deti do 3 rokov. Priadzu môžete použiť na pletenie aj háčkovanie jednoduchých vzorov. Výrobky z nej môžete nosiť na jeseň, zimu, jar. Zloženie je 10% Polyamid, 90% Akryl, doporučené ihlice č. 2,5 - 3, hmotnosť klbka je 50g/165m. Tovar máme skladom a doplňujeme ho podľa potreby.

 • PLETACIA PRIADZA...

  Kvalitná hrubšia pletacia priadza pre ručné pletenie v módnych tweedových odtieňoch. Priadza je príjemná na dotyk, mäkká, hladká, nepichá, nezráža sa praním. Priadzu môžete použiť aj na háčkovanie a na pletenie rôznych vypletaných vzorov. Výrobky z nej môžete nosiť na jeseň, zimu, jar. Zloženie je 74% Akryl, 10% Vlna, 10% Alpaka, 6% Viskóza, odporúčané ihlice č. 4 - 4,5 a hmotnosť klbka je 50g/cca 100m. Tovar máme skladom a doplňujeme ho podľa potreby.

 • PLETACIA PRIADZA...

  Kvalitná stredne hrubá pletacia priadza pre ručné pletenie v módnych jemných pastelových odtieňoch. Priadza je príjemná na dotyk, ľahká, veľmi mäkká, s jemne mohérovým efektom, nepichá, nezráža sa praním, veľmi príjemná na nosenie. Priadzu môžete použiť aj na háčkovanie a na pletenie rôznych vypletaných, či ažúrových vzorov. Výrobky z nej môžete nosiť na jeseň, zimu, jar. Zloženie je 80% Akryl, 20% Polyamid, odporúčané ihlice č. 4 - 4,5, hmotnosť klbka: 50g/150m. Tovar máme skladom a doplňujeme ho podľa potreby.

 • PLETACIA PRIADZA...

  Kvalitná stredne hrubá pletacia priadza pre ručné pletenie zo 100% Merino vlny je extra jemná a mäkká, krútená z viacerých nití. Priadza je príjemná na dotyk, ľahká, nepichá, praním sa nezrazí skôr sa mierne natiahne, je veľmi príjemná na nosenie. Priadzu môžete použiť aj na háčkovanie a na pletenie rôznych vypletaných, či ažúrových vzorov. Výrobky z nej môžete nosiť na jeseň, zimu, jar. Zloženie je 100% merino vlna superwash, odporúčané ihlice č. 4 - 4,5, hmotnosť klbka: 50g/100m. Tovar máme skladom a doplňujeme ho podľa potreby.

 • PLETACIA PRIADZA...

  Exkluzívna hrubšia pletacia priadza s podielom mohéru pre ručné pletenie je robená jemnou retiazkou, v ktorej sú drobné flitre. Je jemná, mäkká, príjemná na dotyk a pekne sa ukladá. Priadzu môžete použiť na pletenie aj háčkovanie jednoduchých vzorov. Výrobky z nej môžete nosiť na jeseň, zimu, jar. Zloženie je 54% Akryl, 24% Polyamid, 11% Mohér, 11% Vlna, doporučené ihlice č. 6, hmotnosť klbka je 50g/90m. Tovar máme skladom.

 • PLETACIA PRIADZA...

  Kvalitná melírovaná dvojfarebná pletacia priadza je hrubšia a je určená pre ručné pletenie. Priadza je príjemná na dotyk, mäkká a vzhľadom imituje vlnené priadze. Pletenina sa pekne ukladá a rýchlo pribúda, najlepšie vyznejú jednoduché vzory. Priadzu môžete použiť aj na háčkovanie. Výrobky z nej môžete nosiť na jeseň, zimu, jar. Priadza má zloženie: 100% Akryl, doporučované ihlice sú č. 6 a hmotnosť klbka je 50g/65m. Tovar máme skladom a doplňujeme ho podľa potreby.

 • PLETACIA PRIADZA...

  Kvalitná hrubšia pletacia priadza s podielom vlny pre ručné pletenie je jednofarebná aj dvojfarebná. Priadza je mäkká, teplá, môžete ju použiť na pletenie aj háčkovanie rôznych jednoduchých aj zložitých vzorov. Priadza Cheval Blanc Sportive je vhodná na obdobie jeseň, zima jar. Zloženie je 75% Akryl, 25% Vlna. Doporučené ihlice č. 4 - 4,5 a hmotnosť je 50g/90m. Tovar máme skladom a doplňujeme ho podľa potreby.

 • PLETACIA PRIADZA...

  Kvalitná efektná pletacia priadza je určená pre ručné pletenie. Priadza je príjemná na dotyk, mäkká, s lesklým vláknom, strapčeková. Pletenina vytvára husté jemné strapčeky cca 2cm dlhé. Priadzu môžete použiť aj na háčkovanie. Výrobky z nej môžete nosiť na jeseň, zimu, jar. Veľmi pekne z nej vyzerajú rôzne vankúšiky, deky, aj tašky a pod. Zloženie je 100% Polyester, odporúčané ihlice č. 5, hmotnosť klbka je 50g/85m. Tovar máme skladom a doplňujeme podľa potreby.

 • PLETACIA PRIADZA...

  Hrubá strapčeková pletacia priadza pre ručné pletenie vytvára efekt kožušinky. Je extra jemná a mäkká a má husté strapčeky cca 3cm dlhé. Priadza je príjemná na dotyk a môžete z nej urobiť napr. hrubší kabátik, svetríky, goliere, šály, deky, vankúše a iné doplnky. Priadzu môžete použiť na pletenie aj háčkovanie jednoduchých vzorov. Výrobky z nej môžete nosiť na jeseň, zimu, jar. Zloženie je 100% Polyester, doporučené ihlice č. 7, hmotnosť klbka je 50g/20m. Tovar máme skladom a doplňujeme podľa potreby.

 • PLETACIA PRIADZA...

  Kvalitná efektná pletacia priadza je určená pre ručné pletenie. Na pletenine sa vytvárajú slučkové kopčeky. Priadzu môžete použiť na pletenie aj háčkovanie jednoduchých vzorov. Výrobky z nej môžete nosiť na jeseň, zimu, jar. Priadza má zloženie: 45% Akryl, 51%Vlna, 4% Polyamid, doporučované ihlice sú č. 10 a hmotnosť klbka je 50g/45m. Tovar máme skladom.

 • PLETACIA PRIADZA...

  Kvalitná bavlnená zmesová pletacia priadza pre ručné pletenie je s jemnou lurexovou niťou. Priadza je hladká a mäkká, príjemná na dotyk a výborná na háčkovanie aj pletenie. Výrobky z nej môžete nosiť celoročne. Zloženie je 48% Akryl, 47% Bavlna, 5% Polyester, doporučované ihlice č. 3 - 3,5, hmotnosť klbka je 50g/130m. Tovar máme skladom a doplňujeme podľa potreby. 

 • PLETACIA PRIADZA...

  Kvalitná hrubšia bavlnená zmesová pletacia priadza pre ručné pletenie je krútená. Priadza je hladká a mäkká, príjemná na dotyk a výborná na pletenie aj háčkovanie. Výrobky z nej môžete nosiť celoročne. Zloženie je 40% Akryl, 60% Bavlna, doporučené ihlice č. 3,5 - 4, hmotnosť klbka je 50g/110m. Tovar máme skladom.

 • PLETACIA PRIADZA...

  Kvalitná stužková priadza pre ručné pletenie v módnych jednofarebných alebo melírovaných odtieňoch. Priadza je vhodná hlavne na pletenie, vtedy viac vynikne. Stuha je jemná a vzdušná, pletenina z nej veľmi rýchlo pribúda a je vhodná aj na letné obdobie, čiže používať z nej výrobky môžete celoročne. Zložením je 38% Polyamid, 62% Akryl, doporučené ihlice č. 8 a hmotnosť klbka je 50g/125m. Tovar máme skladom.

 • PLETACIA PRIADZA...

  Efektná volánová pletacia priadza pre ručné pletenie. Nájdete tu priadze Persane, Ecume, Eden.

  Priadza Persane pozostáva z cca 2,5cm širokého pásu z pospájaných hustých strapčekov a vytvára hustejšie kratšie volániky. Je príjemná na dotyk, ľahká a mäkká. Zloženie je 90% Akryl, 10% Polyester, doporučené ihlice č. 5, hmotnosť klbka: 150g/cca 65m.

  Priadza Ecume je efektná volániková pletacia priadza pre ručné pletenie s lurexom a malými bombuľkami na okrajoch. Priadza pozostáva z cca 5cm širokého pásu dierovaného, retiazkového a vytvára jemné alebo hustejšie volániky, ktoré majú na spodných okrajoch malé bombuľky. Je príjemná na dotyk, ľahká a mäkká. Zloženie je 84% Akryl, 11% Nylon, 5% Lurex, doporučené ihlice č. 6, hmotnosť klbka je 150g/cca 42m.

  Priadza Eden je efektná volániková pletacia priadza pre ručné pletenie. Pozostáva z cca 5cm širokého pásu dierovaného, retiazkového a vytvára jemné alebo hustejšie volániky. Je príjemná na dotyk, ľahká a mäkká. Zloženie je 100% Akryl, doporučené ihlice č. 6, hmotnosť klbka je 150g/cca 42m. 

  Volánové priadze môžete použiť aj na háčkovanie, je však potrebná pripletacia priadza. Volánikové priadze sú vhodné napr. na výrobu šálikov, golierov, možete vyrobiť volány na pletenine, volánové sukne, vesty, kabelky a pod. Výrobky z nej môžete nosiť na jeseň, zimu, jar. Tovar máme skladom.

  Na jeden dlhší šálik vystačí 1 klbko.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 108 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 108 položiek