Kategórie

Zľavnený tovar

LÁTKY NA KABÁTY, PLÁŠTE - METRÁŽ Počet produktov v kategórii: 114

Kabáty sú v posledných sezónach hitom. Vyrábajú sa podšité dlhé aj krátke, no aj nepodšité odľahčené flaušové aj vlnené kabáty, vesty, kardigan, redingot, pelerína, pončo, prehoz a pod. Mnohé modely sú vyrábané aj technikou patchwork, kde sa spájajú rôzne kúsky kabátovín. V obľube sú aj vzorované, plstené či bordúrové kabátoviny. Elegantné sú taktiež prešivy zo saténu s výrazným florálnym vzorom, alebo riflové prešiváky. Vyberiete si zo širokej ponuky kabátových látok aj vetrovkových prešivov. Tovar máme skladom.

Podkategórie

 • Prešiv vetrovkový -...

  Vetrovkový prešiv je vrstvená vetrovková tkanina, pozostávajúca z dvoch alebo troch vrstiev, ktoré sú vzájomne spojené ozdobným prešívaním. Materiál je vrstvený: tenká vetrovkovina (šuštiakovina) + vatelín + prípadne podšívka. Nájdete tu prešiváky jednofarebné aj vzorované, s potlačou, alebo dizajnom kože a môžu byť pevné alebo elastické. Vetrovkové prešivy, ktoré obsahujú aj podšívku (pevnú alebo elastickú) stačí iba jednoducho zošiť, nie je potrebné podšívať ďalšou podšívkou. Ušetríte tým mnoho času a práce. Tovar máme skladom.

 • Flauš kašmír kabátový

  Kvalitný elegantný vlnený flauš na kabát s kašmírom. Kašmírový flauš je hladký, jemný a príjemný na dotyk, hrejivý a hrubý. Flauše sú vyrábané v šírke 150cm, materiálové zloženie je 75% Vlna, 20% Polyamid, a 5% Kašmír. Flaušovú kabátovinu použijete na hrubé zimné kabáty, redingot, bundu pre ženy aj mužov. V posledných rokoch sa flauš používa aj nepodšitý na pelerínu, paletko a pod. Tovar máme skladom.

 • Flauš kabátový viskóza...

  Elegantný flauš na kabát je s prírodnou viskózou a polyesterom. Flauš je hladký, jemný a príjemný na dotyk, hrejivý a tenší. Flauše sú vyrábané v šírke 150 cm a má zaujímavé farby, niektoré sú s potlačou a vzájomne kombinovateľné. Flaušovú kabátovinu použijete na jesenné a zimné kabáty, redingot, bundu pre ženy aj mužov, ale aj na jesenný či zimný kostým, hrejivé dlhé sukne a pod.. V posledných rokoch sa flauš používa aj nepodšitý na pelerínu, paletko a pod. Tovar máme skladom.

 • Flauš kabátový vzorovaný

  Moderné flauše na kabát s bordúrou, s plstenými vzormi, alebo len s potlačou alebo tkaným vzorom použijete na exkluzívny a neprehliadnuteľný kabát dlhý alebo krátky, na paletko, pelerínu, pončo a pod. Vzorovaný flauš, plstený flauš môžete klasicky podšívať - najlepší je na to mierne elastický satén - alebo aj ic použiť nepodšité, len jednu vrstvu, čo je vhodné na slabšiu zimu. Obľúbené sú aj kombinované kabáty vzorované s jednofarebným flaušom, prípadne doplnené kožou a pod. Tovar máme skladom.

 • Flauš elastický

  Mäkký a mierne elastický flauš je jednofarebný. Materiál obsahuje aj kašmír a je príjemný na dotyk. Elastický flauš použijete aj na zimný kostým, kabát, dlhú sukňu, a to na podšité aj nepodšité. Tovar máme skladom.

 • Kabátová látka vlnená-...

  Vlnené kabátové látky hrubšie alebo tenšie, husté alebo redšie žinilkové, vlnená kabátovina šanelovského typu - to sú materiály stále aktuálne. Používajú sa aj v najnovších módnych kolekciách a dopĺňané sú kožou, koženkou, kožušinou, velúrom či usňou. Mnohokrát sú zdobené krajkou, prýmkami, korálkami alebo kamienkami či flitrami. Všetko záleží podľa vášho štýlu a výberu. Vlnená kabátovina je vhodná pre každý vek na krátke aj dlhé kabáty, na vesty, kardigan, bundy a pod. Tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 114 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 114 položiek