Kategórie

Nové produkty

Zľavnený tovar

ÚPLET POLYESTER - METRÁŽ Počet produktov v kategórii: 75

Polyesterové úplety majú výhodu nízkej krčivosti. Mnohé z nich po opratí nie je nutné žehliť. Výborne sa hodia na spoločenské šat, padavé riasené šaty, na spodnice pod dlhé šaty, na tanečné oblečenie. Hrubšie úplety použijete na jesenné aj zimné šaty tričká a tuniky, aj na kabátiky, overaly, na kardigan, svetre a pod. V skupine sú mnohé materiály, ktoré sú vhodné na púzdrové šaty. Tovar máme skladom.  

Podkategórie

 • Úplet PES elastický...

  Jemný elastický ľahký úplet je jednofarebný, mierne lesklý a je vhodný na spoločenské, aj na tanečné oblečenie, ako spodná vrstva spoločenských šiat, na tričká a pod. Materiály sú v šírkach od 140 - 160cm, sú nekrčivé, ľahké a príjemné na dotyk. Tovar máme skladom.

 • Úplet PES elastický...

  Veľmi príjemný, stredne tenký elastický úplet, hladký je s potlačou, nekrčí sa, je príjemný na dotyk a je vhodný celoročne hlavne na tričká, šaty, bluzóny, mikiny a podobne. V ponuke je v šírkach od 150cm. Tovar máme skladom.

 • Úplet PES spoločenský

  Ľahký elastický úplet s hologramovou potlačou a vypaľovaný je výrazne lesklý a tenký, padavý. Materiál je vhodný najmä na spoločenské a tanečné oblečenie, ale aj na bežné nosenie. Úplet je v šírkach od 140cm, nekrčí sa a po opratí nie je potrebné žehliť. Nájdete tu aj lakovaný úplet, úplet s glitrami alebo aj úplet lesklý s malými lepenými flitrami. Všetky spoločenské úplety sú elastické. Tovar máme skladom.

 • Úplet PES volániky,...

  Elastický úplet v tejto skupine je v dvoch vrstvách, vytvárajúcich plastický vzor, aj volánikový. Úplet je ľahký, mäkký, padavý a je vhodný na bežné oblečenie, aj malé spoločenské. Môžete ho kombinovať s inými materiálmi. Materiály sú v šírkach od 130cm, nekrčivé, príjemne sa nosia. Tovar máme skladom.

 • Úplet PES ažúrový, na...

  Tenké elastické úplety vhodné hlavne na leto vďaka ažúrom, či tylovému podkladu alebo vypaľovanému dizajnu. Materiály sú ľahké, padavé vzdušné a mäkké, málo krčivé a sú vhodné na šaty, tričká, bluzóny, sukne a pod. Tovar máme skladom.

 • Úplet PES hrubší...

  Hrubšie polyesterové úplety v lesklom aj matnom prevedení jednofarebné sú vhodné na vrchné odevy pre obdobie jeseň, zima, jar. Nájdete tu materiály matné aj leslé, vhodné na nohavice, legíne, šaty, bundičky, mikiny a pod. Látky sú málo krčivé, ľahko sa ošetrujú, sú príjemné na dotyk. Tovar máme skladom.

 • Úplet PES hrubší potlač

  Hrubší elastický polyesterový úplet je s rôznou potlačou. Polyesterový úplet je vhodný na jesenné a zimné oblečenie šaty, sukne, tričko, vesta, kardigan, kabátik, kostým a pod. Tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 75 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 75 položiek