Kategórie

Nové produkty

Zľavnený tovar

GUMA, ŠNÚRY, POPRUHY Počet produktov v kategórii: 160

V tejto skupine nájdete odevné gumy prádlové, gumu s dierkami, gumy na spodné prádlo aj na ramienka, ozdobné gumy, okrúhle a klobúkové gumy, popruhy, šnúry odevné okrúhle aj ploché, keprovky, kojeneckú šnúru, nohavicové chránitká a pod. Tovar máme skladom.

Podkategórie

 • Guma odevná, prádlová

  Guma textilná na spodné prádlo, na navliekanie, guma odevná hladká aj vzorovaná, guma ozdobná, gumy na pásiky a opasky, guma na bundy, gumy na výrobu oblečenia, plavkové a podprsenkové gumy, aj na výrobu bytových doplnkov a pod. Nájdete tu výber rôznych šírok, aj farieb, na vonkajšie použitie, aj na všitie dovnútra. Tovar máme skladom.

 • Keprovky, odevné šnúry

  Odevné šnúry okrúhle aj ploché sú pevné buď z polyesteru alebo z bavlny, prípadne zmesové. Nájdete ich vo viacerých šírkach a priemeroch. Použijete ich do bundy, mikiny, na kapucne, aj na malé batohy a vrecká pre deti, na viazanie balíkov a predmetov, na spletanie, na výrobu spletaných popruhov pre psa a pod. Vyberiete si z ponuky rôznych farieb. Keprovky sú technické šnúry a použijete ich na viazanie pracovných odevov, na viazanie posteľnej bielizne, na výrobu podbradníkov a pod. Vyberiete si zo základných farieb. Tovar máme skladom a doplňujeme ho podľa potreby.

 • Popruhy metráž

  Pevné tkané popruhy sú v základných farbách a šírkach. Popruhy sú dostatočne pevné a vydržia aj väčšiu záťaž. Použijete ich pri výrobe nábytku, na uchytenie tovaru alebo predmetov, na výrobu vodítka pre psa, na ťahanie sánok a bobov, na upínanie balíkov a pod.. Tovar máme skladom a doplňujeme ho podľa potreby.

 • Guma klobúková, okrúhla

  Guma textilná tenká klobúková alebo hrubšia okrúhla je vhodná na spodné prádlo, na riasenie oblečenia a doplnkov, do kapucne, na navliekanie, na výrobu bižutérie aj bytových doplnkov, na klobúčiky a fascinátory, na taštičky a pod. Nájdete tu výber rôznych šírok, aj farieb, na vonkajšie použitie, aj na všitie dovnútra. Tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 160 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 160 položiek