Kategórie

BYTOVÉ DOPLNKY, GALANTÉRIA Počet produktov v kategórii: 155

V tejto skupine si môžete vybrať z ponuky strapcov na bytový textil aj strapce jemné dlhé na oblečenie, záclonové lemovky, záclonové úväzky a ozdobné záclonové spony, nájdete tu aj točené šnúry v šírkach 3 až 12mm, čalúnnické nite a potreby. Tovar máme skladom.

Podkategórie

 • Záclonová galantéria

  Záclonový lem použijete pri šití záclony alebo závesu. Jednoducho ho našijete na vrchnú stranu tkaniny a po prišití nitkami lemu nariasite na potrebný rozmer. Potom je už vešanie záclony v interiéri veľmi jednoduché a pohodlné aj po opakovanom praní materiálu. Vyberiete si z viacerých šírok skladov alebo riasenia. Tovar máme skladom.

 • Čalúnnické potreby

  Čalúnnické potreby obsahujú čalúnnické špendlíky, ktoré sú dlhé 6cm a majú širokú plastovú hlavičku. Nájdete tu aj čalúnnické ihly v originálnom balení v kartičke. Ohnuté čalúnnické ihly viete použiť aj pri šití tašiek a kabeliek, či peňaženiek na prišívanie o pevný prišívací kovový rámik. Tovar máme skladom.

 • Strapčeky ozdobné kusové

  Malé aj väčšie kusové strapčeky, ktoré môžete použiť na ukončenie závesovej snúry, na rôzne úväzy, na rohy vankúšov, ako ozdoba na rúčky, na zips alebo kabelku a pod. Nájdete tu jednofarebný hladký a lesklý strapec, aj z kovového vlákna zlatý vo viacerých dĺžkach. Tovar máme skladom.

 • Strapce metráž

  Strapce v metráži sú vyrábané v šírkach od 5cm po 20cm. Nájdete tu strapce pre bytový textil aj doplnky pre interiéry, aj jemné strapce dlhé pre výrobu odevov a odevných doplnkov. Vyberiete si z mnohých farieb, vzorov a tvarov. Tovar máme skladom.

 • Točené šnúry - metráž

  Točené šnúry majú široké uplatnenie pre výzdobu interiérov a doplnkov, na úväzy závesov, záclon, na vankúše, na sedáky aj pri čalúnení, na výrobu dekorácií, na vianočné ozdoby z polystyrénových polotovarov, aj na odevy, tašky a pod. Nájdete tu rôzne šírky, aj farby - jednofarebné, aj viacfarebné. Točené šnúry predávame na bežné metre. Tovar máme skladom. 

 • Niť čalúnnická Synton

  Pevná polyesterová niť je najpoužívanejšia niť pre výrobu koženej galantérie, športovú výstroj, batohy, cestovné tašky, čalúnený nábytok, autodoplnky a podobne. Niť je hrubšia a používa sa na strojové šitie do domácich aj priemyselných strojov. Výrobca nite Synton je Amann, zloženie je 100% Polyester, predáva sa v návinoch 1200m. Vybrané farby sú skladom, prípadne môžete napísať emailom, ktoré farby potrebujete, vieme ich doobjednať.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 155 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 155 položiek