Kategórie

Zľavnený tovar

KORÁLKY DREVENÉ Počet produktov v kategórii: 15

Korálky drevené s prievlakom cca 2mm v tvaroch gulička, kvet, hviezdička, valčeky, ováliky nájdete jednofarebné morené, aj maľované alebo vypaľované. Drevené korálky použijete na výzdobu tašiek, na čiapky, svetríky, na ukončenie tenšej šnúrky a pod. Tovar máme skladom. 

Podkategórie

  • Korálky drevené tvary

    Drevené korálky maľované alebo len lakované sú v tvaroch valčeky, krúžky, oválky, hviezdičky, kvietky a pod.. Drevené korálky sú dodávané v malých počtoch kusov alebo malých hmotnostiach. Koráliky z dreva môžete použiť na zdobenie odevov, alebo tašiek a doplnkov, najlepšie však tam, kde nie je časté pranie materiálov. Tovar máme skladom.

  • Korálky drevené guličky

    Drevené korálky guličky, sú maľované so vzorom alebo jednofarebné farbené, či prírodné s lakom. Prievlak je pozdĺž korálky a jeho priemer je cca 2-3mm. Drevené korálky môžete použiť na výrobu bižutérie, aj na zdobenie tašiek, čiapok a iných a doplnkov, všade tam, kde nie je nutné pranie materiálu. Tovar máme skladom.      

  • Korálky drevené žíhané

    Drevené žíhané korálky majú zvýraznené letokruhy jednou farbou, sú maľované- morené inou farbou, následne aj lakované. Prievlak je pozdĺž korálky a jeho priemer je cca 2-3mm. Drevené korálky môžete použiť na výrobu bižutérie, aj na zdobenie tašiek, čiapok a iných a doplnkov, všade tam, kde nie je nutné pranie materiálu. Tovar máme skladom.    

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 15 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 15 položiek