Kategórie

Zľavnený tovar

Stuhy šifónové Počet produktov v kategórii: 50

Jemné šifónové stuhy sú priehľadné a môžete si vybrať stuhy vo viacerých šírkach jednofarebné, vzorované, s potlačou, so saténovým lemom alebo vyrezávané a pod. Stuhy môžete použiť pri výrobe oblečenia, bytových doplnkov, pri výrobe dekorácií a darčekov, na výzdobu, do kytíc a pod. Tovar máme skladom.  

Podkategórie

 • Stuha šifónová s výrezom

  Stuha šifónová s výrezom je zaujímavá stuha vhodná hlavne na dekoráciu, slávnostnú a svadobnú výzdobu. Motívy na týchto stuhách sú hlavne o láske, decentné. Stuhy máme skladom. 

 • Stuha šifónová s potlačou

  Stuhy šifónové s potlačou sú jemné priehľadné, niektoré majú saténový pásik, na ktorom je potlačený vzor. Šifónovú stuhu môžete použiť na šitie aj dekorovanie. Stuhy predávame v metráži a sú vo viacerých šírkach. Tovar máme skladom.

 • Stuha šifónová so...

  Stuhy šifónové s tenkým saténovým lemom po oboch okrajoch pekne vyzdobia Vaše modely. Stuhy môžete použiť na šité výrobky, aj na výzdobu a dekoráciu, či výrobu darčekov a pod. Tovar máme skladom.

 • Stuha šifónová...

  Stuha jemná šifónová je dodávaná v šírkach už od 3mm. Stuha je priehľadná s pevnými okrajmi, jednofarebná a tónovaná je v jemných pastelových oditeňoch. Šifónová stuha je vhodná na šitie, na výrobu darčekov aj hračiek a často je využívaná aj na výrobu bižutérie pri výrobe náramkov aj náhrdelníkov. Tovar máme skladom. 

 • Stuha monofilová

  Monofilová stuha je jemná, tenká a priehľadná stuha, ktorá má po oboch okrajoch spevnené zahustené lemy. Stuhu využijete hlavne na výzdobu, na výrobu dekorácií a darčekov a môžete ju použiť aj na šitie jemnej konfekcie. Stuha je pekne lesklá a drží si tvar. Tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 50 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 50 položiek