Kategórie

Nové produkty

Zľavnený tovar

OZDOBY NA ODEVY, PRÝMKY, KRAJKY Počet produktov v kategórii: 196

V tejto skupine si vyberiete zo širokého sortimentu ozdôb k našívaniu či lepeniu, rôzne našívacie kamienky a ozdoby s kamienkami, spony a zapínania, bižutérne ozdoby a spony, velikánsky výber je aj v prýmkach, bortách s kameňmi, krajkách a iných lemovkách v metráži. Tovar máme skladom. 

Podkategórie

 • OZDOBY NA ODEVY

  V skupine nájdete ozdoby na odevy a doplnky, aj kabelky. V ponuke sú kožušinové ozdoby, kvietky saténové aj šifónové, našívacie aplikácie vsadky, aplikácie s kamienkami, našívacie aplikácie vo viacerých tvaroch pre deti aj dospelých, bombuľky, veľké našívacie aplikácie, aj luxusné aplikácie s vyšívaným korálikovým vzorom. Tieto aplikácie použijete na oblečenie aj doplnky a bytové doplnky, aj na spoločenské šaty, tašky, na výrobu dekorácií a darčekov, na vianočnú a veľkonočnú výzdobu a pod. Tovar máme skladom. 

 • NAŽEHĽOVAČKY, NÁŠIVKY

  Nažehľovačky a nášivky sú v rôznych veľkostiach, rozmeroch, tvaroch a z rôznych materiálov. Nájdete tu široký výber rozdelený podľa tém. Nažehľovačkami ozdobíte oblečenie, doplnky alebo tašky, no poslúžia Vám aj na zakrytie malých fliačkov alebo dierok na detskom a tínedžerskom oblečení. Práca s nažehľovačkami je veľmi jednoduchá a rýchla, stačí ich nažehliť z opaku podkladovej plochy, na ktorej chcete nažehľovačku umiestniť. Tovar máme skladom.

 • HOT-FIX VZORY, NAŽEHĽ....

   Nažehľovacími kamienkami v rôznych veľkostiach a tvaroch dokážete nažehlením vytvoriť akékoľvek vzory podľa Vašej predlohy.

 • OZDOBNÉ SPONY, ZAPÍNANIE

  Sortiment z tejto kategórie Vám poslúži ako výborný estetický aj praktický doplnok k rôznym príležitostiam. Sú tu rôzne spony a ozdoby, ozdobné zapínanie, štrasové ozdoby, pyramídky, cvočky, aj opaskové spony z rôznych materiálov. Ozdobné spony a zapínanie môžete použiť ako zapínanie na kardigan, sveter alebo aj tuniku či kabát, na opasky, alebo ich len tak našiť, či prilepiť na odev, doplnky, kabelky, topánky a pod. Tovar máme skladom.

 • KAMIENKY, KORÁLKY NA...

  Kamienky sú vhodné na našívanie, na prilepenie tavnou pištoľou alebo lepidlom na textil, na obšívanie a korálkovanie, na nažehlenie žehličkou alebo špeciálnou žehličkou na kamienky. Nájdete tu výber tvarov, veľkostí, farieb a dizajnov. Kamienky použijete na výzdobu šiat, spoločenských šiat, na oblečenie, aj na kabáty, použijete ich aj na zdobenie doplnkov napr. na čiapky klobúčiky, fascinátory, na svadobné závoje, vyzdobíte aj bytový textil a doplnky, pekne vyznejú aj na taške či kabelke, spoločenskej taštičke, no a zdobiť môžete aj topánky, či čižmy. Nájdete tu kamienky plastové aj sklenené, či s kovovým dizajnom, určite si vyberiete zo širokej ponuky. Tovar máme skladom a doplňujeme ho podľa potreby.

 • PRÝMKY, PRÁMIK, BORTY,...

  Nájdete tu veľký výber vyše 1000 druhov rozmanitých lemoviek, prámiky a ozdoby v metráži pre akékoľvek použitie. Sú tu krajky elastické, syntetické, vzdušné, paličkované, madeiry, kamienkové a korálkové borty, rôzne lemovky, prýmky, hadovky, sutašky, pruženky s volánikmi, kožušinkové prýmky, nažehľovacie prýmky- prámiky a iné. Všetok tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 196 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 196 položiek